reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krem do buzi

reklama
Ja stosuję Nivea Baby "Krem na każdą pogodę" z pantenolem. Nie zawiera wody i fajnie się rozsmarowuje. Po pierwszych chłodnych dniach moja mała miała bardzo suche i zaczerwienione policzki (szczególnie, że z upodobaniem ::) ssie paluchy i zwykle ma mokre całe policzki) i przypomniałam sobie, że moja siostra stosowała u swojego synka właśnie ten krem i chwaliła go sobie.
Teraz przed każdym spacerem smaruję Ani buźkę i ma fantastycznie gładziutką skórę.
 
Ja też stosowałam Nivei "krem na każdą pogodę", teraz mamy Bobini krem ochronny, też dobry, no i tani.

pozdrawiam
nikita
 
ten Nivea jest rewelacyjny! ;D Julka miala szorstka i sucha skóre ostatnio i po kilku dniach stosowania kremu jest super.
 
W jakimś poradniku przeczytałam, żedziecku na zimę należy usteczka smarować pomadką ochronną. Nie wiecie może czy są jakieś specjalnie przeznaczone dla dzieci, czy można smarować zwykłą np. Nivei.
 
Ja ostatnio kupiałam krem Bambino-poski produkt i dobry!Ale kuoałm w dużej okrągłej puszce, jest super delikatny, lekki i łatwo się rozsmarowuje. Wcześniej miałam taki sam, lecz w małej puszeczce i był bardzo twrady.
Pozdrawiam,pa.
 
reklama
Do góry