reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem do twarzy dla 18 miesięcznego dziecka

DarkAsterR

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2018
Postów
5 972
Witam mamusie chciałabym się was coś zapytać.
Czy używacie kremów do buzi dla dzieci w tym wieku? Jeśli tak to jakiej marki?
Nie mam tu na myśli żadnych przeciwzmarszczkowych rewelacji ale zwykle nawilżające.
Pielęgnuje skore mojego dziecka codziennie. Kremowana jest regularnie ale zauważyłam, ze skóra na jej buzi jest jakaś taka...szorstka. Mam opory przed stosowaniem kremu do ciała na buzi i zastanawiam się czy wy macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie. Jest jakaś marka warta polecenia?
 
reklama
@DarkAsterR na początek myślę sobie, że nikt przy zdrowych zmysłach nie zaproponowałby twojemu maluszkowi kremu przeciwzmarszczkowego ;), ale myślę, że napisałaś z rozpędu. Jeśli chodzi o szorstką skórę, to czy ona jest zaczerwieniona? Są na niej jakieś wypryski, czy przesuszenia?
 
Witam mamusie chciałabym się was coś zapytać.
Czy używacie kremów do buzi dla dzieci w tym wieku? Jeśli tak to jakiej marki?
Nie mam tu na myśli żadnych przeciwzmarszczkowych rewelacji ale zwykle nawilżające.
Pielęgnuje skore mojego dziecka codziennie. Kremowana jest regularnie ale zauważyłam, ze skóra na jej buzi jest jakaś taka...szorstka. Mam opory przed stosowaniem kremu do ciała na buzi i zastanawiam się czy wy macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie. Jest jakaś marka warta polecenia?
Emolienty. Cetaphil baby, Atoderm, z serii Dermedic Linum.
 
@DarkAsterR na początek myślę sobie, że nikt przy zdrowych zmysłach nie zaproponowałby twojemu maluszkowi kremu przeciwzmarszczkowego ;), ale myślę, że napisałaś z rozpędu. Jeśli chodzi o szorstką skórę, to czy ona jest zaczerwieniona? Są na niej jakieś wypryski, czy przesuszenia?

Nie. Nie ma żadnych wyprysków ani zaczerwienienia.
Po prostu jest szorstka w dotyku. Tak jak skóra dorosłego wystawiona na długotrwały mróz. Wydaje mi się, ze skóra na jej buzi jest sucha ale nie złuszcza się ani nic. Zima już dawno za nami.
Dziecko je dobrze i dostaje witaminy.

Internet jest pełen nadinterpretacji. Chciałam uniknąć nieporozumienia :p
 
Wypróbowane, to Derma Eco Baby. Silnie nawilża. Jest organiczny i hipoalergiczny. Ma atesty Asthma-Allergy Denmark i Allergy Certified. Nie jest tani, ale bardzo wydajny.
 
Kremy na bazie aloesu lub rumianku powinny być ok. Należy tylko obserwować czy po użyciu nie wystąpi wysypka. Wówczas oczywiście nie powinno się dłużej stosować.
 
reklama
Witam mamusie chciałabym się was coś zapytać.
Czy używacie kremów do buzi dla dzieci w tym wieku? Jeśli tak to jakiej marki?
Nie mam tu na myśli żadnych przeciwzmarszczkowych rewelacji ale zwykle nawilżające.
Pielęgnuje skore mojego dziecka codziennie. Kremowana jest regularnie ale zauważyłam, ze skóra na jej buzi jest jakaś taka...szorstka. Mam opory przed stosowaniem kremu do ciała na buzi i zastanawiam się czy wy macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie. Jest jakaś marka warta polecenia?
smaruję mu buzię avene ciklfate, tylko tam gdzie ma szorstkie, czyli na brodzie, gdzie zupa kapie. Młodszego póki co, wcale, bo nie ma potrzeby.
 
Do góry