reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem na zmarszczki

Dołączył(a)
27 Kwiecień 2011
Postów
0
Poszukuję dobrego kremu aby pozbyć się coraz bardziej pojawiających się zmarszczek do których nie mam zamiaru się jeszcze przez jakiś czas przyzwyczajać :) Może jesteście mi w stanie polecić jakiś dobry preparat na ten problem?
 
reklama
Mi jakiś czas temu mąż powiedział, że mam coraz więcej zmarszczek ;( Prawie się popłakałam bo mam dopiero 31 lat.. Siwe włosy to nic przy tym bo zafarbować można.. Kupiłam już ten krem Link do: Krem przeciwzmarszczkowy: zapobiegaj procesom starzenia się skóry! znajoma kosmetyczka bardzo chwaliła. Ja używam dopiero 3 tygodnie ale już widzę, że skóra nabiera jędrności i jest w dużo lepszej formie ;)
 
Dziewczyny kremy na zmarszczki nie działają A czemu? Mianowicie mają w sobie zbyt duże czastki aby mogły wniknąć w miejisca gdzie tworzą się zmarszczki Tak więc nie macie nawet co liczyć na to,ze To Wam pomoże.

Polecam natomiast zabiegi takie jak
osocze bogatopłytkowe
botoks
kwas hialuronowy
ewentualnie peelingi chemiczne, ktorę zmotywuja skóre to wytwarzania kolagenu.....
lovecosmetics.pl/-porady/wygladzanie-zmarszczek-botoksem-%E2%80%93-jak-czesto-nalezy-powtarzac-zabieg-
Wszystko to bedzie o wiele bardziej pomocne!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kremy na zmarszczki nie działają A czemu? Mianowicie mają w sobie zbyt duże czastki aby mogły wniknąć w miejisca gdzie tworzą się zmarszczki Tak więc nie macie nawet co liczyć na to,ze To Wam pomoże.

Polecam natomiast zabiegi takie jak
osocze bogatopłytkowe
botoks
kwas hialuronowy
ewentualnie peelingi chemiczne, ktorę zmotywuja skóre to wytwarzania kolagenu.....

Wszystko to bedzie o wiele bardziej pomocne!


To nieprawda, że kremy nie działają. Naturalne kremy mają działać na przyczynę zmarszczek, a nie tylko na skutek. Niwelowanie oznak starzenia dzięki kremom odbywa się przez pobudzenie skóry do produkcji włókien kolagenwych i elastynowych, co skutkuje jej ujędrnieniem, a co za tym idzie - spłyceniem zmarszczek. Poza tym kremy takie jak Richevon zawierają także substancje rozjaśniające przebarwienia i obkurczające naczynka krwionośne. Skóra przy regularnym stosowaniu kremu na zmarszczki staje się coraz gładsza i bardziej promienna.
 
U mnie niektóre kremy pomagaja niektore nie. Na pewno pomagaja na zmarszczki wynikające z wysuszenia skóry jak również stosuję regularnie kremy z filtrami uv.
Nie sądzę jednak aby kremy mogly podziałac na zmarszczki spowodowane mimika. W takim przypadku lepiej jest po prostu wybrać się na zabieg. Jak botoks.
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj byłam na szkoleniu "Aktywne składniki w kosmetyce" od Соsinus i Pani opowiadała, że na zmarszczki najlepiej działa kwas hialuronowy, więc najlepiej kupić jakieś serum z kwasem hialuronowym, niż krem
 
reklama
Polecam serie kolagenowe. Trzy rodzaje kolagenu, cztery rodzaje kwasu hialuronowego w kremie na dzień.
Natomiast warto stosować serum dodatkowo do kremów.
 
reklama
Do góry