reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krem po oczy - co sądzicie o Izoze?

natalie88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
17
cześć kobitki!
jako że mam ogromny problem ze skórą pod oczami, i moje zmęczenie widać tam potrójnie
poszukuje jakiegoś cacka, co mi chociaż trochę te okolice ogarnie
Stąd moje pytanie - czy słyszałyście o lub używałyście może Izoze?
Albo znacie się na składach kosmetyków i możecie mi powiedziec czy on jest ok?? Bo na moje oko tak, ale ja to jestem nieporadna, jeśli o składy chodzi :D
A moja skora pod oczami szybko się przesusza, jak jakiś składnik niepodpasuje.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź! <3
 
reklama
nie znam, nie uzywałam, faktycznie kosmetyk może być nowy. Skład wydaje się być fajny - dużo różnych olejków i witamin - więc to na duży plus. Brak też zbędnej chemii. Moim zdaniem możesz śmiało próbować ;)
 
nie znam, nie uzywałam, faktycznie kosmetyk może być nowy. Skład wydaje się być fajny - dużo różnych olejków i witamin - więc to na duży plus. Brak też zbędnej chemii. Moim zdaniem możesz śmiało próbować ;)

dziękuję! ja się właśnie na tych składach za bardzo nie znam, ale sobie też tak pi razy drzwi posprawdzałam i wydaje się być okej, I chyba sie skuszę...
 
problem jest tylko to, że tutaj chyba nikt nie pytał o krem przeciwzmarszczkowy tylko o krem pod oczy. Często tam się pojawiają jakieś wory albo cienie, które bardzo źle wyglądają i na to krem akurat może pomóc i mówię to z własnego doświadczenia :)
 
często jest to po prostu urok natury i nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Warto na pewno zadbać o nawilżenie, w drogeriach jeśli trafi się na dobrą osobę to podpowie, który krem jest dobry dla twojej cery ;)
 
Tego kremu kochana akurat nie znam. Ale polecam kosmetyki do wlosow i ciala tej firmy. Zapraszam do kontaktu
 
często jest to po prostu urok natury i nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Warto na pewno zadbać o nawilżenie, w drogeriach jeśli trafi się na dobrą osobę to podpowie, który krem jest dobry dla twojej cery ;)
Zgadzam się. Ja też mam taką urodę, że po prostu mam te cienie i one zawsze będą. Jednak używałam tego kremu, o którym wyżej była wzmianka Izoze i ta skóra wtedy była żywsza, bardziej nawilżona, napięta przez co finalnie te cienie aż tak bardzo się nie odznaczają od skóry. Z drugiej strony chyba przez dobre 4 miesiące korzystałam z jakiegoś losowego kremu właśnie z drogerii i nie było efektów, więc warto dobrze wybrać, bo krem kremowi nie równy
 
kurcze też się zastanawiam żeby kupić sobie tego typu kremik. W ogóle ze skórą miałam ostatnio kilka problemów i ten to taki ostatni, który chciałabym rozwiązać. Więc mówisz @Marwari, że to będzie dobra opcja i warto?
 
reklama
@Nessa95 Uważam, że możesz spróbować. U mnie się Izoze sprawdziło znacznie lepiej niż masa kremów, które wcześniej testowałam i ja osobiście nie będę zmieniać i do teraz stosuje to samo.
@IzabelaIzka Tak tak jest naturalny, dla mnie to też bardzo ważne, bo ostatnio tylko takie dermokosmetyki wybieram. Jest też nie testowany na zwierzętach, jeśli dla Ciebie to ważna kwestia
 
Do góry