reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem z filtrami UVB, UVA dla atopika

reklama
Moim zdaniem firmy sprzedaja to czego oczekuja konsumenci i to co jest modne. Osobiscie uważam, że informacje na opakowaniu są zawyzane, a robione jest to jedynie jako chwyt marketingowy. Tylko, podkreślam, że jest to moje prywatne zdanie.
 
Witaj MAX1,
Czy Twój maluch ma zdiagnozowane przez lekarza pediatrę atopowe zapalenie skóry, czy jest to jedynie skłonność do przesuszenia? I napisz ile miesięcy ma Twoje dziecko. Od tego uzależniona będzie moja rekomendacja.
Co do kremu, który proponuje Kora30, jest on hipoalergiczny i zawiera dużą ilość filtrów mineralnych. Dlatego sprawdzi się nawet u malucha ze skóra suchą i wrażliwą. Podobnie jak mleczko ochronne na słońce NIVEA Baby z filtrem SPF50. Pamiętaj tylko, że są to kosmetyki przeznaczone dla niemowląt powyżej trzeciego (krem) i szóstego (mleczko) miesiąca życia.
Mam nadzieję, że pomogłam i czekam na ewentualne pytania.
______________
Ekspert NIVEA Baby, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki NIVEA Baby. Zapraszam do dyskusji
 
Ma zdiagnozowane AZS. Teraz w słoneczne dni b. zaostrzyły sie obiawy na twarzy. Wiek to 9 mies.
 
Dziękuję Ci za odpowiedź. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja z pediatrą, dermatologiem lub farmaceutą. Na podstawie składu produktu, umieszczonego na opakowaniu, pomogą Ci w podjęciu decyzji odnośnie najodpowiedniejszego produktu dla bardzo wrażliwej skóry Twojego Maleństwa.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Pozdrawiam,

Ekspert NIVEA Baby.

______________

Ekspert NIVEA Baby, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki NIVEA Baby. Zapraszam do dyskusji
 
Nie wiem czy będzie odpowiedni ale bardzo polecam krem który można kupić w rossmanie z firmy Baby Dream....koszt ok 15 zl, ja Swojej córci kupiłam i bardzo mi się podoba,zero uczulenia,podrażnień nie ma, i cena nie duża, a są różne rodzaje z Filtrem 30 , jak i również z filtrem 50.
 
Do góry