reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem z filtrem dla maleństwa z AZS

Temat stary, ale też się wypowiem, może się komuś przyda. Nam dermatolog polecił krem z filtrem 50+ Iwostin. Opakowanie ma 50ml, a cena to około 30zł.
 
reklama
to i ja sie dorzucę w temacie dla potomnych;)
Skusiłam się jeszcze przed urodzeniem córeczki na "super" krem z firmy Avione (chyba tak się to pisze), kosztował ok 80 zł., a tubka wystarczyłabyna 5 lat! no ale pomyślam, że sama będę używała jeszcze będąc w ciąży, pozatym na buzię zawsze używam filtru 50 latem, więc w ciągu dwóch lat zużyjemy we dwie.
No ale okazało się że krem oparty o super naturalne, mineralne filtry barwi! Pozostawia na skórze biały, jakby odblaskowy odcień a najgorsze to, to że pod wpływem potu spływa i brudzi ubranie. Wyobraźcie sobie jak wygląda dziecko w jasnych śpioszkach ze śladami spływającego makijażu pod szyją, hehe:)
Na szczeście mam go komu sprezentować, więc się nie zmarnuje. Co do jakości - trudno mi się wypowiedzieć, bo nie używałam go więcej. Ale odrdzam, za tę cenę tę jakość użytkowania. Myśle, że kremy które wcześniej wymieniały forumowiczki są dużo lepsze i tańsze.
 
Do góry