reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kremiki, balsamy na nasze kraglosci

reklama
Kupiłam wczoraj kosmetyki Eveline, serum do biustu i preparat antcellulitowy (ale tylko 1 bo nie doczytałam na opakowaniu, że serum też jest potrzebne i wklepuje się je wcześniej :wściekła/y::wściekła/y::dull:) i .... jestem zachwycona ich konsystencją, zapachem i wchłanianiem się .... po prostu REWELACJA i faktycznie za taka cenę :szok: :happy2::happy2:, tak że Abejka dzięki za tak świetny TIPP :-)!!!!

Kosmetyków Olay jeszcze nie kupowałam, bo muszę najpierw wyczaić, które nadają się do mojej cery ... a mam baaaaaardzo suchą :dull:
 
bb25, no własnie nie ma informacji na etykiecie ze mozna smarowac jak sie karmi piersią wiec napisałam do Eveline i dostałam odpowiedź ze badania jeszcze trwają. Wobec czego jak karmiłam piersią uzywałam innego - z Mirraculum. Teraz już nie karmię piersią, więc zaczęłam uzywac. Mamom karmiącym radziłabym się jeszcze chwilowo wstrzymać..
 
reklama
dzięki za odpoweidź, moje piersi wygladaja tragicznie.Przed ciaż a miałam rozmiar 75e, a teraz to nawet 75h.Mam nadzieję ze jak nie bedę miała pokarmu to mi zmaleja o kilka rozmiarów.
 
Do góry