reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Temat na forum 'Przetestowane przez BB Mamy' rozpoczęty przez Bestyja :P, 14 Marzec 2014.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Zapraszamy osoby, które brały udział w teście
    Test kremowej kostki myjącej DOVE - BabyBoom

Kremowa kostka myjąca Dove pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia skóry, ukazując jej naturalną gładkość i prawdziwe piękno.

Dzięki połączeniu delikatnych składników myjących i 1/4 kremu nawilżającego, kremowa kostka myjąca Dove nie wysusza skóry jak zwykłe mydło, pozostawiając na cały dzień uczucie gładkości i miękkości.

Tutaj prosimy zamieszczać opinie :-)

2. Już po pierwszym umyciu mydłem Dove skóra była zupełnie inna niż po umyciu jakimkolwiek innym mydłem. Można było odczuć delikatność skóry, nie była ściągnięta i podrażniona. Mycie innymi mydłami zwłaszcza po okresie zimowym dłoni jeszcze bardziej je wysuszało, przez co skóra była popękana, zaczerwieniona i szorstka w dotyku. Po stosowaniu mydła Dove odczuwam znaczną poprawę kondycji skóry, przestała być szorstka, nie pęka i nie pojawiają się podrażnienia w postaci plamek, bądź krostek.
    Oceniam ten produkt najwyżej spośród innych mydeł dostępnych na rynku.

3. reklama
  4. nierika

nierika Początkująca w BB

Używam tej kostki wieczorem i myję nią całe ciało wraz z buzią. Nie wysusza mi skóry, ładnie pachnie, jest to jedyny produkt który nie robi krzywdy mojej buzi w dodatku świetnie sobie radzi z resztkami makijażu. Uwielbiam produkty DOVE. Z pewnością będą długo gościły w mojej łazience [​IMG]

5. aagnieszkaa1

aagnieszkaa1 Gość

Kostka myjąca Dove spełniła moje oczekiwania. Skóra po niej jest doskonale oczyszczona i nawilżona. Łagodzi wszelkie podrażnienia. Nadaje się nawet do wrażliwej skóry i redukuje wszelkie zaczerwienienia. Poza tym ładnie się pieni i ma bardzo przyjemny zapach. Nadaje się również do oczyszczania wszelkiego makijażu. Na prawdę polecam. Skóra po jej zastosowaniu staje się gładziutka.

6. kasia1k

kasia1k Początkująca w BB

Najlepsze z mydeł, które dodatkowo ma najładniejszy zapach ze wszystkich mydeł oraz ze wszystkich serii Dove. Uwielbiam je! Zapach tego mydełka roznosi sie po całej mojej małej łazience :) Mycie rąk to sama przyjemność. Mam problem z suchymi rękoma, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, ciagle uzywam bogatych kremów do rąk. Jednak w ciągu dnia dużo wygodniej jest użyć mydełka z kremem nawilżającym i od razu poczuc poprawe w nawilżeniu skóry. Mydło jest bardzo wydajne i mimo iż droższe od innych to jest warte swojej ceny. Polecam je każdemu, a juz z cała pewnością tym, którzy mają problem z sucha skórą, nie tylko rąk. Ja je akurat przeznaczyłam tylko do mycia rąk, pod prysznic wybieram żele w płynie Dove.

7. Jak dla mnie super! Piękny zapach kostki, gładka powierzchnia dłoni i ciała dzięki jej użyciu.
    Polecam dla każdego rodzaju cery, oraz dla osób młodszych jak i starszych.
    Super nawilża, pachnie i spełnia swą funkcję.

8. Super sprawa;) testuje juz kilka dni i zauwazylam jak moja skora z dnia na dzien jest coraz bardziej miekka ;) Dziekuje bardzo

9. Moja skóra pokochała Kremową kostkę mydełka Dove, dzięki temu moja skóra stała się gładka i odmłodzona, a zapach mydełka jest naprawdę boski dla mnie ten zapach jest odpowiedni, poleciłabym je mojej całej rodzinie i znajomym

10. reklama
  11. moniskab

moniskab Gość

Kostka ma przyjemny, delikatny zapach, a to już był dobry wstęp do testów :). Moje miejsce na mydło nareszcie zostało zapełnione i szczerze powiedziawszy pewnie na zawsze, bo kostka się sprawdziła. Nie wysusza rąk!!! To chyba największa zaleta. Do tego muszę dodać została także przetestowana jako środek piorący do ubranek mojej córeczki. W tej sferze także się sprawdziła :). Plama po soczku zniknęła natychmiast, a że kostka jest delikatna nie miałam obaw dotyczących podrażnień. Sprawdziłam, znam, polecam!!!!

12. adam1f

adam1f Początkująca w BB

Gdy tylko otrzymałem kostkę myjącą Dove od razu ją zacząłem używać,lecz nie trwało to zbyt długo.Żona tylko ją użyła od razu mi ją skonfiskowała i ona teraz się nią myje.Tak naprawdę to fajne jest to mydełko ładnie pachnie i nawilża skórę no i nie zostawia osadu jak inne mydła .[​IMG]

Poleć forum