reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

reklama
Po tak długim już testowaniu moja skóra jest miękka i delikatna, nie musze jej cały czas balsamować i kremować. Mój mąż również zauważył zmiany swojej skóry. Mydełko cały czas pachnię nawet jak jest go co raz mniej, moja skóra ma wiele zmian na lepsze, żadnych na gorsze. Bałam się alergi lub uczulenia, ale nic takiego nie wystąpiło, nawet moja cera się polepszyła.
 
testuje i testuję. Moja skóra już jest w rewelacyjnym stanie. Przed testem była sucha, i wydawało się jakby płaty skóry z niej schodziły, a teraz nie mam takiego problemu. Delikatna i pachnąca.
 
Szczerze przyznam, że już dawno nie miała do czynienia z mydłem w kostce - moją łazienką zawładnęły mydła w płynie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona kostką Dove. Gdy zaczęłam testować mydło Dove dostrzegłam, iż z dnia na dzień poprawia się kondycja skóry moich dłoni - daje się odczuć delikatność.W dodatku ma przyjemny delikatny zapach i ładnie się pieni. Nie pozostawia osadu na skórze przez co jej nie wysusza, a dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego, czyni skórę gładką. Świetnie sprawdza się jako kosmetyk do mycia twarzy. Kremowa kostka posiada w moim domu dodatkową funkcjonalność - stanowi idealny środek piorący do ubranek mojej córeczki.

Polecam wszystkim osobom borykającym się z problem jakim jest sucha skóra - i nie tylko.Więcej na blogu: Testy i porady aktywnej młodej mamy: Test kremowej kostki myjącej Dove :-D
 
Fantastyczne mydło .Skóra po kąpieli jest gładka ,miękka ,aksamitna i niezwykle pachnąca .Fantastyczne mydło , najlepsze na rynku .Polecam wszystkim .teraz uzywam tylko tego mydła . Rewelacja :)
 
a ja niestety po kilku dniach przestałam używać kostki Dove, z początku skóra faktycznie była bardziej aksamitna i gładsza jednak po kilku dniach miałam wrażenie, jakbym dłonie trzymała w ... mące :-( musiałam smarować je kremem czego nigdy nie robiłam wcześniej, ogólnie po każdym użyciu po kilku godzinach ręce stawały się po prostu okropnie suche ... no i niestety zapach jest zbyt intensywny, czułam go przez podwójne opakowanie kurierskie a potem w całej łazience, jak dla mnie zdecydowanie zbyt mocny ten zapach ... myłam też kostką Dove twarz, czego nigdy nei robię zwykłym mydłem i tutaj efekt oceniam na bardzo dobry, szczególnie że mam mieszany typ cery (czyli tłusta na czole i nosie a sucha na policzkach), cera była gładsza, nie przetłuszczona i jednolicie matowa ... teraz kostki używa mój mąż i on jest raczej zadowolony, dla mnie niestety odpada :-( a szkoda bo bardzo lubię produkty Dove
 
Do góry