reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Używam kostki Dove od tygodnia i już widzę różnice na swoim ciele pomimo tego, że mam bardzo suchą skórę, pięknie pachnie, polecam
 
reklama
Moja skóra pokochała Kremową kostkę mydełka Dove, dzięki tej kosteczce mydełka moja skóra stała się gładka i odmłodzona, a zapach Kosteczki mydełka jest naprawdę boski dla mnie ten zapach jest odpowiedni i delikatny, poleciłabym je mojej całej rodzinie i znajomym
 
Używałam kostki Dove zarówno do kąpieli jak i mycia twarzy. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, nie jest podrażniona czy wysuszona. Od samego początku spodobał mi się piękny zapach delikatny ale dosyć intensywny. Zaproponowałabym ją każdemu, kto ma problemy z wysuszoną skórą, dzieciom i osobom lubiącym komfort. Kostka Dove bardzo przypadła mi do gustu, na pewno będę ją używać.
Joanna Abramczyk
 
Gdy tylko otrzymałem kostkę myjącą Dove to od razu ją rozpakowałem i zacząłem używać ,lecz nie długo bo jak żona spróbowała skonfiskowała mi ją .
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
Tak naprawdę to super mydło ładnie pachnie ,dobrze się pieni i świetnie nawilża ,no i nie zostawia osadu.:-)
 
Już po pierwszym umyciu mydłem Dove skóra była zupełnie inna niż po umyciu jakimkolwiek innym mydłem.Dzieki Dove w koncu nie musze uzywac blsamu po kazdej kapieli bo skóra jest nawilżona .Mydełko zagości na ługo w mojej łazience dosyc ze nawilza to rownież ma miły zapach.
 
[FONT=Verdana, sans-serif]Hej!
Więc dzisiaj recenzja kostki myjącej Dove.
Kostkę otrzymałam w ramach testowania ze stroną BabyBoom.pl - strona dla przyszłych i obecnych rodziców. Ciąża, poród i młodsze dzieci. , ale używałam
[/FONT]

[FONT=Verdana, sans-serif]jej już wcześniej.
[/FONT]

[FONT=Verdana, sans-serif]Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 7789.

Nie będę szczegółowo analizować składu, bo uważam, że mało kto patrzy na skład mydła.

MOJA OPINIA
Zacznę od wyglądu zewnętrznego. Opakowanie papierowe, kwadratowe. Bardzo schludnie zaprojektowane. Na opakowaniu pisze, że zawiera 1/4 kremu nawilżającego. Otwarcie pudełka nie jest żadnym kłopotem - robi się to łatwo i bez problemów. W środku okrągłe mydełko ze znaczkiem DOVE.
Jego kształt i wielkość są idealne dla moich małych dłoni. To dla niego ogromny plus.
Samo mydełko jest białe.
Teraz może przejdźmy do tego jak się sprawuje u mnie.
Mydełko bardzo fajnie się pieni, nie robi za dużo piany jak to mają w zwyczaju mocno chemiczne mydła.
Jest bardzo delikatne, łatwo się rozprowadza po ciele, nie podrażnia ciała, nawilża.
Po umyciu skóra jest bardzo miękka. Mydło nie pozostawia osadu na skórze przez co jej nie wysusza,
a wręcz przeciwnie dzięki kremowi w nim zawartemu - nawilża.
[/FONT]

[FONT=Verdana, sans-serif]Zapach mydła jest charakterystyczny dla produktów z tej firmy. Ja go uwielbiam!
Co mogę więcej dodać?
Na pewno polecam to mydło wszystkim alergikom, wszystkim osobą mającym podrażnioną, czy suchą skórę, w sumie mogę polecić je wszystkim.
Cenowo to mydło nie jest jakieś drogie. Wiadomo, że w Biedronce, czy gdzieś kupimy tańsze - za kilka groszy, ale myślę, że wydatek 3zł nikogo nie zabił.
Osobiście myję nim zarówno ciało jak i twarz.
Na ciało działa tak jak opisałam wyżej. Jak działa na twarz?
Używam go głównie dlatego, że bez problemu radzi sobie z demakijażem mojej twarzy, oczyszcza cerę,
delikatnie ją nawilża i łagodzi podrażnienia.
[/FONT]


DOVE.jpg
 

Załączniki

  • DOVE.jpg
    DOVE.jpg
    4,2 KB · Wyświetleń: 128
10 marca 2014 Otrzymałam przesyłkę kurierską zawierającą kremową kostkę myjącą Dove.

Testowałam kostkę Dove metodą porównania: kostka Dove kontra zwyczajowo używane środki do pielęgnacji.

Mycie rąk – wrażenia i efekty: kostka Dove nie wysusza, nie natłuszcza, ale nawilża skórę. Łatwiej się zmywa od mydła w płynie. Moje dłonie są gładkie i pachną przyjemną delikatną świeżością. Wygoda mydła w płynie jest większa, jednak kostka Dove daje rezultat w 100%-ach zgodny z moimi oczekiwaniami i wygrywa. Dużym plusem jest, że nie szczypią drobne skaleczenia, zadrapania na dłoniach.

Mycie twarzy – wrażenia i efekty: odświeżona twarz, niewysuszona i niepodrażniona cera, jednak jest odczuwalny efekt naciągania skóry (podobnie jak w przypadku użyciu żeli do mycia twarzy). Koniecznie zaraz po umyciu twarzy musiałam nałożyć krem, żeby nie odczuwać dyskomfortu. Kosmetyk, z którym warto zacząć dzień. Po umyciu kostką Dove twarz jest gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych: krem, makijaż.

Mycie całego ciała – wrażenia i efekty: kostka myjąca Dove jest delikatna ale gęsta, tzn. nie traci kształtu po namoczeniu, wystarczająco się pieni, konsystencja piany wyglądem przypomina spienione mleko do cappuccino. Nadaje się do mycia całego ciała podczas kąpieli w wannie. Pod prysznicem jest trochę niewygodna bo się wyślizguje z rąk. W domu kostka Dove dobra jako uzupełnienie żelu pod prysznic, jednak w podróży wygrywa żel pod prysznic.

Golenie nóg i pach– wrażenia i efekty: skóra po namydleniu jest średnio śliska, ale wystarczająco do golenia maszynką jednorazową; po goleniu skóra nie szczypie, kostka Dove nie powoduje u mnie podrażnień. W razie „W” może zastąpić kostką Dove piankę do golenia.

Mycie lustra – wrażenia i efekty: Test z lustrem, gdzie jedna strona została namydlona zwykłym mydłem, druga strona umyta kostką Dove. Kostka Dove zmywa się z lustra pod strumieniem zimnej szybciej od zwykłego mydła, jednak efekt jest ten sam – zero pozostałości na lustrze.

Czy polecam? TAK! Komu? Wszystkim osobom w wieku od 3 do 103 lat :) Czy sama kupię? TAK

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg5.jpg
 

Załączniki

  • 01.jpg
    01.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 138
  • 02.jpg
    02.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 152
  • 03.jpg
    03.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 257
  • 04.jpg
    04.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 169
  • 5.jpg
    5.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 145
Moja twarz po użyciu mydełka dove jest wręcz rewelacyjna!!! Gładka,pachnąca i nawilżona. Jestem osobą sceptyczną i zupełnie nie podatną na reklamy i różne nowinki,ale tym razem przyznaję- reklama mówi prawdę!!!! Polecam wszystkim,którzy jeszcze nie znaleźli odpowiedniego mydełka do swojej cery,gdyż na prawdę warto!!!! Żałuję,że wcześniej go nie kupiłam ;)
 
To jest moje ulubione, a nawet można powiedzieć jedyne mydło w kostce które jestem skłonna używać. Ogólnie nie przepadam za taka forma mydła, ale te jest niesamowite.
Zamiennie z żelami pod prysznic używam go do mycia ciała, a zdarza się, ze i do umycia twarzy, mydełko jest naprawdę rewelacyjne i spełnia to co obiecuje producent: nie wysusza skóry, a można nawet powiedzieć, ze ją pielęgnuje,dobrze oczyszcza,nie powoduje swędzenia i ściągnięcia skóry, jakie mam w przypadku stosowania innych mydeł czy żeli pod prysznic, piękny zapach.
 
reklama
Bardzo delikatne mydełko,ładnie się pieni i cudownie pachnie.Po tygodniu używania moja skóra nabrała miękkości i nie jest już tak przesuszona.Polecam:))
 
Do góry