reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Kostka Dove jest rewelacyjna.Zachwyca zapachem, jestem nią zauroczona. Po stosowaniu Dave, moja skóra wyróżnia się delikatnością. Dave sprawiło mi ogromną radość i na pewno zostanie moim mydłem numer jeden
 
reklama
nio nawilza , ja mam dosc sucha skore a mydla dove zawsze pieknie pachnialy ;) polecam kazdemuu rowniez ja testowalam
 
O, Dove, kremowa kostko myjąca, dzięki Tobie moja skóra stała się gładka i pachnąca.Poczułam Cię na skórze i spełniło się moje marzenie, przyniosłeś jej wreszcie właściwe nawilżenie.Twa delikatna pianka otulała moje ciało, znajomości z Tobą ciągle jest mi mało.Zapach taki jak lubię, gładka i nawilżona skóra - spełniłeś moje oczekiwania, dziękuję Ci bardzo za to ,że miałam możliwość Twego poznania.
 
Witam, kostka kremowa Dove zaskoczyła mnie faktycznym "utrzymaniem" się nawilżenia skóry, dzięki jej składnikom. W pierwszym jej użyciu nie byłam zadowolona z trudnego rozprowadzenia jej na ciele, nie pieni się tak jak zwykłe mydła -ale widocznie dzięki temu tak zbawiennie wpływa na skórę. Zapach delikatny jak w większości produktów Dove -co uwielbiam. Gdybym miała ją polecić... jest godna polecenia każdemu, dosłownie:)
 
Hej ! Bardzo dziękuje za wybór mnie do testu.Jeśli chodzi o kostke Dove jest po prostu rewelacyjna.Skóra po umyciu jest miękka i elastyczna.Bardzo intensywny zapach który długo utrzymuje się na skórze.
 
Kostkę Dove mam przyjemność testowac od kilku dni i musze przyznac ,że jest rewelacyjna.Skóra po jej uzyciu staje sie miękka i delikatnie napięta a intensywny zapach dlugo pozostaje na skórze.Moge ja polecić z czystym sumieniem.
 
Kostka DOVE jest swietna.Idealnie nawilza skórę,nadaje jej miękkość i świerzośc .Zapach jest powalający i długo utrzymuje sie na skórze.
 
Kostka myjąca Dove jest poprostu stworzona dla mojej skóry;) Skóra jest po niej gładka i nawilżona. Polecam każdemu!;)
 
reklama
Witam. Dostałam kosteczkę. Od tej pory nie uzywam juz mydeł w płynie- poszły na dalszy tor. To mydełko niby zwykłe bo tylko kremowe, bez zadnych nie wiadomo jakich zapachów typu truskawkowe, malinowe, bez olejkow eterycznych ale jest po prostu boskie. Przeprosiłam te zapomniane mydełko i chce teraz juz tylko je. Niesamowity zapach długo utrzymujacy sie, skóra nie jest po nim szorstka(jak to po innych bywa), czuc swiezosc skory. Drodzy Państwo spróbujcie a napewno nie pozałujecie. Polecam w 100% a nawet w 200!!!
 
Do góry