reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Od dawna używam produkty Dove i jestem ich wierną fanką. Mydło Dove przyjemnie pachnie, dobrze usuwa wszelkie zabrudzenia ze skóry, a przy tym jest dla niej wyjątkowo delikatna, pielęgnuje skórę, nawilża. Po umyciu się mydłem Dove moja skóra nie jest sucha, szorstka i niemiła w dotyku, a wręcz przeciwnie jest miła, delikatna i ładnie wygląda. Dove jest super!!! :-)
 
reklama
W kostce myjącej Dove zachwycił mnie piękny zapach, który utrzymuje się na skórze. Ciało po umyciu mydełkiem jest gładkie i nawilżone. Szczególnie polecałabym używania kostki myjącej Dove osobom, które mają podrażniona i suchą skórę dłoni, bo fantastycznie łagodzi i nawilża. Jestem zadowolona z tego produktu!
 
Kremowa kostka myjąca Dove ma kolor biały, zapach ma bardzo ładny i wbrew pozorom szybko nie znikający. Po połączeniu z wodą pieni się odpowiednio. Jak działa? Oczyszcza, nie wysusza skóry tylko doskonale ją przygotowuje na dalszą pielęgnację czyli nawilżanie, balsamem. Myślę, że jeszcze kiedyś ponownie w mojej łazience zagości. =)
 
Mydełko idealnie się pieni, doskonale oczyszcza. Moja skóra po zastosowaniu jest miękka, gładka, a nawet odrobinę nawilżona. Idealne mydełko ! pozdrawiam Inga
 
Kremowa kostka myjąca Dove ma kolor biały, zapach ma bardzo ładny i wbrew pozorom szybko nie znikający. Po połączeniu z wodą pieni się odpowiednio. Jak działa? Oczyszcza, nie wysusza skóry tylko doskonale ją przygotowuje na dalszą pielęgnację czyli nawilżanie, balsamem. Myślę, że jeszcze kiedyś ponownie zagości w mojej łazience. =)
 
Jestem bardzo zadowolona z właściwości tej kostki.. Skóra jest dobrze nawilżona, wygładzona i pachnąca.. Zapach kostki jest odświeżający jakby pielęgnujący..Co ważne kostka jest bardzo wydajna i bardzo dobrze pieni się.. Na pewno polecę tą kostkę znajomym..

|Iza P
 
Kremowa kostka myjąca Dove ma kolor biały, zapach ma bardzo ładny i wbrew pozorom szybko nie znikający. Po połączeniu z wodą pieni się odpowiednio. Jak działa? Oczyszcza, nie wysusza skóry tylko doskonale ją przygotowuje na dalszą pielęgnację czyli nawilżanie, balsamem. Myślę, że jeszcze kiedyś ponownie zagości w mojej łazience. =)
 
Oczywiście kostkę przetestowałam już pierwszego dnia kiedy ja otrzymałam! Kiedy kurier ją przyniósł domownicy "oo dove! super! jest extra"...no oczywiście musiałam je schować bo nagle wszyscy chcieli iść się kąpać :). Zacznijmy od zapachu - ja go uwielbiam! Mimo, że jest naprawdę intensywny to dla mnie bomba. Cudny charakterystyczny zapach, który nie wietrzeje po drugim dniu od otwarcia i użycia. Rzecz kolejna pienienie się - kostka myjąca dove pod względem pienienia jest fantastyczna. Ja generalnie kiedy się myję uwielbiam preparaty mocno pieniące się, mam wtedy wrażenie że piana pokrywająca wówczas ciało lepiej myje - ale to oczywiście moja subiektywna opinia. Pieni się i pachnie - już je lubię :). Kostka myjąca Dove ma jeszcze jedną zaletę, najważniejszą, nie wysusza skóry a wręcz ja nawilża. Po kąpieli czy myciu nawet rąk i twarzy (zwykle nie myję twarzy mydłem ale z Dove o zrobiłam) skóra nie jest napięta, nie jest wysuszona. Jest gładka i miła w dotyku, nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia, no i pachnie ślicznie. Ja jestem za kostką myjącą DOVE. Jest droższa od mydła, ale za to zdecydowanie dla mnie lepsza. Mydła mają niestety tendencje do wysuszania skóry więc z zasady mydeł nie używam, jedynie mydła w płynie do mycia rąk. Po teście utwierdziłam się w przekonaniu że jeśli kostka - to nie mydła a dove. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście. Jestem mega zadowolona i polecam się na przyszłość :)
 
Jestem bardzo zadowolona z kremowej kostki Dove, którą miałam możliwość przetestować. Moja skóra jest teraz bardziej gładka, dzięki czemu codzienne korzystanie z kostki sprawiło wielką radość. :) Polecam ją wszystkim!
 
reklama
Jestem zadowolona, że mogłam przetestować kostkę myjącą Dove. Ma odżywczy i świerzy zapach. Dobrze się pieni i nie zostawia osadu. Można myć nią całe ciało, dzięki jej delikatności. Przemywając nią twarz rano i wieczorem, zauważyłam gładkość. Moja skóra nie była wysuszona jak po innych mydłach, a teraz po okresie zimowych dobre zadbanie o skórę to podstawa, a ta kostka spisała się idealnie. Od tego momentu w mojej łazience będzie gościła kostka myjąca Dove.
 
Do góry