reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kremy i maście na odparzone pupcie oraz popękane brodawki

Mamo Adrianka ja tez mam kilka sprawdzonych kremów na odparzenia ale nigdy bym sie nie spodziewała ze zwykły krem Nivea potrafi takie cuda czynić:tak::tak:. Dlatego zamieściłam moje spostrzeżenia co do niego:-) może komuś ta informacja sie przyda. Pozdrawiam Anka.

Witaj Optyczka24:-)!

Ja nie napisałam, że zwykły krem Nivea nie jest dobry na odparzenia, bo tego nie sprawdzałam. Poza tym nie mam podstawy, aby nie wierzyć w Twoje słowa.
Napisałam tylko, w jaki sposób ja leczyłam odparzoną pupę mojego synka i jak ją teraz pielęgnuję, aby drugi raz do tego nie doprowadzić.

Pozdrawiam :-)!
 
reklama
Optyczka24 nie odebrałam Twojego poprzedniego posta jako "atak" na moją osobę.
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam :-)!

Dzisiaj rozpoczęłam opakowanie kremu pielęgnacyjnego z d-Pantenolem Bambino... i, jak dla mnie, krem ochronny z tlenkiem cynku Bambino jest od niego lepszy :tak::-). Ma gęstszą konsystencję i dlatego wydaje mi się, że jest wydajniejszy.
 
Gęstsza konsystencja kremu nie zawsze oznacza,że jest on wydajniejszy. Ja np na odparzenia pupy stosuje zwykły krem nivea. Jest bardzo skuteczny.
 
Jak pisałam poprzednio mnie tez Nivea raz uratował w awaryjnej sytuacji więc również polecam. Ostatnio kupiłam krem bambino w metalowym pudełku i sie okazało, że producent zmienił zapach :wściekła/y::wściekła/y: Juz nie pachnie tak jak kiedys, teraz jest lekko kwiatowy:crazy: Działanie to samo narazie nie uczulil mi chłopaków mam nadzieję ze tak pozostanie.
 
reklama
Dla mnie numerem jeden jest maść Klorane Bebe Eryteal. Świetna maść na odparzenie, otarcia, podrażnienia szyi i tułowia. Radzi sobie ze wszystkim rewelacyjnie bez skutków ubocznych bo jest hipoalergiczny na bazie nagietka z dużą zawartością beta-karotenu (prowitamina A).
Chroni pośladki niemowląt przed wilgocią i zakażeniem bakteryjnym, zapobiega powstawaniu odparzeń i łagodzi odparzenia już istniejące.
Wiem że można go dostać na portalach aukcyjnych typu Allegro.
Polecam z całym sercem:-)
 
reklama
Do góry