reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Miałam i szału z tego nie było niestety :< Skład też z tego co pamiętam miał mega przeciętny, ale wyprowadź mnie z błędu, bo może coś źle kojarzę..
 
reklama
A może spróbuj kremu z kawasem hialuronowym z Botame? Ja jestem z niego bardzo zadowolona, świetnie nawilża i odżywia skórę.
 
@Otilia - KUPIŁAM :D W sumie na razie nie cały miesiąc, bo zamowiłam go chwile przed Bożym Narodzeniem ale jak na takie pierwsze efekty to bardzo mi się podoba jego działanie. Na prawdę wiele kremów przewinęło sie przez moje ręce ale ten chyba pozostanie na dłużej 😈🥰
@Pati28 - używam samego kwasu hialuronowego z mniejszych stężeniach. Miałam kiedyś taki w kremie i zupełnie nic mi nie dawał :(
 
@Otilia - KUPIŁAM :D W sumie na razie nie cały miesiąc, bo zamowiłam go chwile przed Bożym Narodzeniem ale jak na takie pierwsze efekty to bardzo mi się podoba jego działanie. Na prawdę wiele kremów przewinęło sie przez moje ręce ale ten chyba pozostanie na dłużej 😈🥰
@Pati28 - używam samego kwasu hialuronowego z mniejszych stężeniach. Miałam kiedyś taki w kremie i zupełnie nic mi nie dawał :(
I jak efekty po dłuższym czasie stosowania? Przymierzam się, żeby go kupić!
 
Jakoś trudno jest mi uwierzyć w dzialanie kremów. Aczkolwiek skoro piszecie, ze jest skuteczny to naprawdę tak jest? Myślicie, ze pomógłby mi na moje zmarszczki na czole? Mam je spore i naprawdę mnie postarzają. Dlatego też zastanawiam się nad zapisaniem się na botoks. No chyba ze rzeczywiśćie jakiś krem jest w stanie je zniwelować. Chociaż ja osobiście takiego nie odkryłam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry