reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

sejdinia

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
część mamuśki :) chyba nie jestem jedyną, co zmaga się ze zmarszczkami a i potrzebuję pomocy w wyborze kremu na nie. ostatnio przeszukałam internet w ramach znalezienia czegoś naturalnego, co nie będzie podrażniało skóry ani jej nie zapychało. może któraś z was spotkała się z mialenia, bo tutaj wpadł mi on w oko. taka jest sytuacja, ze za kilka miesięcy (24.08) mam ślub i chciałabym do tego czasu wyglądać lepiej, bo zdjęcia i w ogóle nie chce wyglądac jak zmęczona mama.. mogę prosić o pomoc? :) będe wdzieczna za kazda informację o tym kremie.

p.s.: zabiegi odpadają, bo az tak zaszaleć nie mogę z pieniążkami, a druga sprawa.. boję się takich rzeczy:)

reklama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A znam ten krem. Co do niego to w sumie nie jest jakiś najtańszy, ale ja już wybuliłam tyle kasy na jakieś kremy po 20-30 złotych, że wiem ze już nie warto. Tak jak myślę to takie pierwsze efekty, ze zmarszczki się robiły mniej widoczne to tak po ok. 2 tygodniach jakoś. Zwróciłam uwagę ze też ani nic mi nie zapychało skóry ani nie podrażniało (jestem alergiczką ze skłonnością to wągrów...).

sejdinia

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
O kurteczka :) Fajnie, ze się odzywacie dziewczyny! A jeżeli chodzi o mialenia to ile razy dziennie smarujesz twarz tym kremem? Poza tym robisz jeszcze coś dodatkowo przy twarzy, żeby te zmarszczki zniknęły?

Rozwiązania
0
Ja zmarszczki przede wszystkim masuję i ćwicze mięśnie twarzy. Kiedyś obejrzałam taki film na youtube gdzie właśnie babeczka mówiła co i jak dokładnie robić. Myślę, ze jak wpiszesz "masaż twarz" na stronie z filmikami to na spokojnie coś ci się wydobędzie.

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Co do masaży to ja jakoś nigdy tego nie robiłam, ale na pewno jeszcze sobie dodam właśnie masowanie i ćwiczenia. Teraz mam jeszcze dobrą połowę butelki i tak po około miesiącu mogę ci powiedzieć, ze zmarszczki na czole i przy oczach już ładnie znikają.

Rozwiązania
0
Mam ten krem juz jakis czas, kupilam go troche w ciemno bo wczesniej prawie nic o nim nie slyszalam, zreszta on jest do dostania tylko online :p Ale bardzo go lubie - jest lekki i nietłusty, wchlania sie dobrze, sprawdza sie pod maijazem, rzeczywiscie napina skore i dziala na plytkie zmarszczki. Jedyny minus to butelka, w ktorem w ogole nie widać ile kremu zostalo, ale wydajnosc jest ok.

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Możesz sie oszukiwać oraz kupować sobie najdroższe kremy na zmarszczki. Prawda jest jednak taka, ze praktycznie żaden krem nie pomoże jeśli zmarszczki są duże oraz jesli są powodowane przez mimikę. Jak sama możesz zobaczyć u osób, które mają mocną mimike, zmarszczki pojawiają sie o wiele szybciej.
Jeśli chodzi o czoło, najlepsze efekty daje botoks. Link do: Botox - jak się do niego przygotować?

Ostatnia edycja:

eryczka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nikt nie chce mieć zmarszczek :) Dobre kremy to podstawa pielęgnacji. Dobre profesjonalne kremy ma Klapp cosmetics, warto spróbować i się przekonać.

reklama
Rozwiązania
0
Nikt nie chce mieć zmarszczek :) Dobre kremy to podstawa pielęgnacji. Dobre profesjonalne kremy ma Klapp cosmetics, warto spróbować i się przekonać.
Klappa prpbowalam, jezeli chodzi o stosunek jakosci do ceny to szału nie robi, do tego ma w sobie alkohole i konserwanty, z tego co pamietam to parabeny też. A skora raczej nie lubi tych skladnikow.

A co do Mialenii to nie mialam okazji sprobowac, ale patrząc na sklad i opinie brzmi on bardzo fajnie i - przede wszystkim - naturalnie.

Do góry