reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

sejdinia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
20
Miasto
Kraków
część mamuśki :) chyba nie jestem jedyną, co zmaga się ze zmarszczkami a i potrzebuję pomocy w wyborze kremu na nie. ostatnio przeszukałam internet w ramach znalezienia czegoś naturalnego, co nie będzie podrażniało skóry ani jej nie zapychało. może któraś z was spotkała się z mialenia, bo tutaj wpadł mi on w oko. taka jest sytuacja, ze za kilka miesięcy (24.08) mam ślub i chciałabym do tego czasu wyglądać lepiej, bo zdjęcia i w ogóle nie chce wyglądac jak zmęczona mama.. mogę prosić o pomoc? :) będe wdzieczna za kazda informację o tym kremie.

p.s.: zabiegi odpadają, bo az tak zaszaleć nie mogę z pieniążkami, a druga sprawa.. boję się takich rzeczy:)
 
reklama
A znam ten krem. Co do niego to w sumie nie jest jakiś najtańszy, ale ja już wybuliłam tyle kasy na jakieś kremy po 20-30 złotych, że wiem ze już nie warto. Tak jak myślę to takie pierwsze efekty, ze zmarszczki się robiły mniej widoczne to tak po ok. 2 tygodniach jakoś. Zwróciłam uwagę ze też ani nic mi nie zapychało skóry ani nie podrażniało (jestem alergiczką ze skłonnością to wągrów...).
 
O kurteczka :) Fajnie, ze się odzywacie dziewczyny! A jeżeli chodzi o mialenia to ile razy dziennie smarujesz twarz tym kremem? Poza tym robisz jeszcze coś dodatkowo przy twarzy, żeby te zmarszczki zniknęły?
 
Ja zmarszczki przede wszystkim masuję i ćwicze mięśnie twarzy. Kiedyś obejrzałam taki film na youtube gdzie właśnie babeczka mówiła co i jak dokładnie robić. Myślę, ze jak wpiszesz "masaż twarz" na stronie z filmikami to na spokojnie coś ci się wydobędzie.
 
Co do masaży to ja jakoś nigdy tego nie robiłam, ale na pewno jeszcze sobie dodam właśnie masowanie i ćwiczenia. Teraz mam jeszcze dobrą połowę butelki i tak po około miesiącu mogę ci powiedzieć, ze zmarszczki na czole i przy oczach już ładnie znikają.
 
Mam ten krem juz jakis czas, kupilam go troche w ciemno bo wczesniej prawie nic o nim nie slyszalam, zreszta on jest do dostania tylko online :p Ale bardzo go lubie - jest lekki i nietłusty, wchlania sie dobrze, sprawdza sie pod maijazem, rzeczywiscie napina skore i dziala na plytkie zmarszczki. Jedyny minus to butelka, w ktorem w ogole nie widać ile kremu zostalo, ale wydajnosc jest ok.
 
Nikt nie chce mieć zmarszczek :) Dobre kremy to podstawa pielęgnacji. Dobre profesjonalne kremy ma Klapp cosmetics, warto spróbować i się przekonać.
 
Nikt nie chce mieć zmarszczek :) Dobre kremy to podstawa pielęgnacji. Dobre profesjonalne kremy ma Klapp cosmetics, warto spróbować i się przekonać.
Klappa prpbowalam, jezeli chodzi o stosunek jakosci do ceny to szału nie robi, do tego ma w sobie alkohole i konserwanty, z tego co pamietam to parabeny też. A skora raczej nie lubi tych skladnikow.

A co do Mialenii to nie mialam okazji sprobowac, ale patrząc na sklad i opinie brzmi on bardzo fajnie i - przede wszystkim - naturalnie.
 
reklama
Robiłam mezoterapię i na moją skórę zadziałało jak trzeba, ale planuję jeszcze powtórzyć żeby mieć trwalszy efekt. Mój ginekolog Romańczuk prowadzi równolegle gabinet medycyny estetycznej i skorzystałam przy okazji J
 
Do góry