reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

reklama
Spróbujcie kosmetyków z Botame, krem z kwasem hialuronowym jest super.
Przeciez ten krem jest beznadziejny i na samej górze składu ma min. cetearylowy alkohol (który zostawia bardzo zauwazalny film), alkohol cetylowy (który odpada przy delikatniejszej cerze), polysorbate 6 (który odpada do stosowania w okolicach oczu czy ust) czy benzoesan sodu mogący wywołać alergiczne reakcje. Nie dała bym takiego kremu nawet osobie którą nie lubię.
 
część mamuśki :) chyba nie jestem jedyną, co zmaga się ze zmarszczkami a i potrzebuję pomocy w wyborze kremu na nie. ostatnio przeszukałam internet w ramach znalezienia czegoś naturalnego, co nie będzie podrażniało skóry ani jej nie zapychało.
Naturalny i dobry na zmarszczki wokół oczu jest olej opuncjowy. Jest troche droższy ale ma dobre działanie. Olej nie ma w sobie żadnej chemii, syntetycznych perfum, barwników itp. Dla mnie super :)
 
Przeciez ten krem jest beznadziejny i na samej górze składu ma min. cetearylowy alkohol (który zostawia bardzo zauwazalny film), alkohol cetylowy (który odpada przy delikatniejszej cerze), polysorbate 6 (który odpada do stosowania w okolicach oczu czy ust) czy benzoesan sodu mogący wywołać alergiczne reakcje. Nie dała bym takiego kremu nawet osobie którą nie lubię.

a polecialbys jakis lepszy zamiennik?
 
Dziewczyny, dobry krem odżywczy z witaminami i mikroelementami, może yć z hialuronem plus czysty kolagen do tego- najlepuej rybi i sobie mieszacie. ja kupuje w necie czysty rybi Kolagen Protege pozyskiwany ze skóry ryb morskich, on jest budową zbliżony bardzo do ludzkiego. Dodaje do kremu po 2-3 krople a na zmarszczki te większe wklepuje sam. Działa rewelacyjnie
 
a polecialbys jakis lepszy zamiennik?
A polecilabym. Na rynku masz pelno kosmetykow ktore nie są syfem pelnym konserwantow, silikonow i alkoholi na bazie naturalnego skladu (ale takiego serio naturalnego a nie "90%") jak mialenia. Poczytaj sobie opinie na kwc wizazu chociazby, porownaj sklady itd.
 
Krem jak krem, skład ma niezły ale nie ma tutaj co tak gloryfikować kremów w walce ze zmarszczkami ;) Bo kremy pomagają aczkolwiek zmarszczki sa bardzo często powodowane przez inne czynniki. Przez wystawianie twarzy na słońce, sporą mimike itp.... Krem sam w sobie na pewno nie pomoże i dobrze jest zastanowić się nad zmianą kompleksową patrzenia na twarz. Sama zauważyłąm, ze o wiele lepsze rezultaty w walce ze zmarszczkami dało u mnie ograniczenie ekspozycji na słońce jak również zmiana diety na lepszą i zawierającą wiecej dobrych składników odżywczych. Wśród zabiegów dobrze jest poczytac o zabiegu endermolift.
No i zerknijcie sobie tutaj
selectbeauty.pl/blog/jak-dbac-o-cere-dojrzala-6-zasad-pielegnacji/

Na stronie jest rozpisana pielęgnacja cery dojrzałej.
 
Ostatnia edycja:
Tylko, że nie każdego na zabiegi stać ;) zdajesz sobie z tego sprawę? Poza tym chyba osoba która zakładała ten wątek nie prosiła o żadne zabiegi, a prawdziwe oceny i recki. Sama nie znam kremu, ale widze, że dobrze sa one tutaj opisywane i to trzeba by było sprawdzić jak to jest z tym składem.
 
Nie chcialabym isc na zabieg botoksem dopoki naprawde nie musze tego robic (a mam nadzieje ze przed czterdziestka nie bede musiala :p) wiec z checia wyprobuje te mialenie bo po opiniach brzmi ciekawie.
 
reklama
Miałam z nim stycznośc, bardzo fajny, choć chyba mało znany produkt. Na pewno dobry dla ludzi narzekajacych na zbyt tłuste kremy.
 
Do góry