reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremy w czasie ciąży

reklama
Tak oliwka nie ma nic niedozwolonego w ciąży, a nazwę to sama wybierz jest ich mnóstwo, dobra jest np oliwka w żelu Johnsona. Ziajka ma już takie substancję które właśnie są od rozstępów, ale możesz używać ja od 4 miesiąca na przemian z Oliwką, np rano Ziajka, na noc w oliwką
 
Ja moge polecic tez oliwke Johnson baby,uzywalam Fissan,Avent,Gerber,Vichy wszystko przeciw rozstepom,troszke sie pojawilo,uzywam tych wszystkich kremow od poczatku,mysle,ze jak ktos ma tendencje to i kremiki nie pomoga zawsze cos tam sie pokarze a jesli ktos ma rozciagliwa skore to ciaze przejdzie bez zadnych oznak,kazda z nas jest inna niema co sie przejmowac,pozdrawiam goraco;-)
 
Witam:) jestem dopiero w pierwszych tygodniech ciaży- wczoraj dowiedzialam sie ze bede mama:-D moj ginekolog powiedzial ze jakiekolwiek kremy powinnam stosowac dopiero po 12 tygodniu ciazy. ale z tego co tu przeczytalam to oliwki moge zaczac juz teraz uzywac??
 
Podobno kremy przeciw rozstępom mało dają, ginekolog powiedziała mi że najważniejsza jest dieta wysokobiałkowa, aby dostarczać skórze odpowiednią ilośc kolagenu, żeby podczas ciąży była jak najbardziej rozciągliwa.
 
Oliwka chyba jest ok zawsze i wszędzie? :) Byle nie taka sztuczna, tylko oliwka z oliwy.
Ja to w ogóle się przeżuciłam na kosmetyki eko i nie mam stresa, że coś może być nie tak. Polecam Urtekrem :)
 
reklama
No to ja się chyba ciut wyłamię, bo w czasie ciąży, jak i teraz jestem wierna kremowi i mleczku Dardia. Ale żeby pozostać solidarną dodam, że oliwka była również na porządku dziennym :happy:
 
Do góry