reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kresa ciążowa

reklama
Wiesz co pytam bo ja właśnie też czuję takie dziwne rzeczy ale wiesz... nie chcę się nakręcac (choć i tak się człowiek nakręca) właśnie ból w piersiach tak od góry, powiększone sutki i takie jakby skurcze w dole brzucha od 2 dni... Zapachy to masakra nie mogę wejść do naszej łazienki bo czuje okropny smród tak jakby z rur kanalizacji hehe czego nikt inny u nas nie czuje, a najgorsze jest to że nie mogę jeść CZEKOLADY którą tak bardzo kocham :(((

Też czułam coś takiego jakby z kanalizacji w łazience[emoji23] Mąż mówił, że wymyślam, ale tam się nie dało wejść. Z czekoladą miałam identycznie i zaczęłam ją jeść jakieś 10 tygodni temu dopiero[emoji23]
 
Hmmm. Pamiętam jak siostra powiedziała naszej mamie, że spóźnia jej się miesiączka. I moja mama mówi: pokaż brzuch! I już wtedy miała delikatnie zarys kreski od pępka w dół. Więc kreska była przed pozytywnym testem. Moja mama miała też na samym początku ciąży - i jej mama (moja babcia) tak samo jej "wykryła" ciążę. Nie sprawdza się na wszystkich, bo u mnie pojawiła się późno, jakoś piąty miesiąc. Za to dluuugo nie chciała zniknąć... ;)
 
Ja mam kresę od dobrych paru lat, a w duży nigdy nie była i nie jestem. Także chyba co do tego to nie jest pierwszy objaw.
 
reklama
Do góry