reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kresa ciążowa

Mi się pokazała pod koniec ciąży, czemu nie zrobisz testu ??
Zrobiłam kilka dni temu i negatywny, a że do okresu jeszcze tydzień to wolę na razie nie robić i poczekać już do pierwszego dnia planowanej miesiączki, to o to chodzi:) wiesz nie chce robić codziennie bo się za bardzo nakręce
 
reklama
Zrobiłam kilka dni temu i negatywny, a że do okresu jeszcze tydzień to wolę na razie nie robić i poczekać już do pierwszego dnia planowanej miesiączki, to o to chodzi:) wiesz nie chce robić codziennie bo się za bardzo nakręce
Aa ja zrozumiałam, że jesteś tydzień po terminie @ ,no to pewnie poczekaj, nie ma co teraz robić
 
Zrobiłam kilka dni temu i negatywny, a że do okresu jeszcze tydzień to wolę na razie nie robić i poczekać już do pierwszego dnia planowanej miesiączki, to o to chodzi:) wiesz nie chce robić codziennie bo się za bardzo nakręce
Mi negatywny test wyszedł nawet w dniu spodziewane @. Test pozytywny wyszedł 2 tyg. po terminie @ Niektórym dziewczynom testy owulacyjny wskazują ciąże przed terminem @
 
Słuchajcie ja w ogóle jutro mam wizytę u ginekologa taką kontrolną coroczna, jeśli dopiero jestem na tydzień przed miesiączka a byłabym w ciąży to chyba nawet u lekarza jeszcze nie będzie nic widać nie??
 
U mnie pojawiła się na dole bardzo wcześnie, bo jeszcze przed spodziewaną datą miesiączki, a na górze, nad pępkiem ok. 20 tygodnia.
 
Słuchajcie ja w ogóle jutro mam wizytę u ginekologa taką kontrolną coroczna, jeśli dopiero jestem na tydzień przed miesiączka a byłabym w ciąży to chyba nawet u lekarza jeszcze nie będzie nic widać nie??
Za wcześnie... Nic nie stwierdzi. Myślę że na kreskę ciążowa też jest za wcześnie i mogą to być hormony
 
reklama
Do góry