reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kresa ciążowa

O jejku naprawdę? Tak wcześnie?? Czyli jest dla mnie szansa :d I kto tam chłopczyk czy dziewczynka? :)

Ona się pojawia pod wpływem zmian hormonalnych, więc jeśli u Ciebie się pojawiła to może to oznaczać ciążę[emoji4] Ostatnio dużo osób się dowiaduje o ciąży właśnie przez pojawienie się jej.
Chłopczyk, jeszcze w brzuszku, 34 tc[emoji7]
 
reklama
Ona się pojawia pod wpływem zmian hormonalnych, więc jeśli u Ciebie się pojawiła to może to oznaczać ciążę[emoji4] Ostatnio dużo osób się dowiaduje o ciąży właśnie przez pojawienie się jej.
Chłopczyk, jeszcze w brzuszku, 34 tc[emoji7]
Ooo to już prawie koncoweczka :) szczęśliwego rozwiązania Ci życzę :) a jak zobaczyłas tą krese wcześniej jeszcze przed okresem to miałaś jeszcze jakieś inne objawy dziwne?
 
Ooo to już prawie koncoweczka :) szczęśliwego rozwiązania Ci życzę :) a jak zobaczyłas tą krese wcześniej jeszcze przed okresem to miałaś jeszcze jakieś inne objawy dziwne?

Dziękuję[emoji173]️

Co do objawów to trzy dni po owulacji wiedziałam, że się udało, bo w nocy obudził mnie straszy ból w piersiach. Nie taki jak przed okresem, a taki rwący, rozciągający skórę. Ciągnęło mnie trochę w lewej pachwinie i miałam dziwny katar. Taki ból piersi był u mnie do 5+2tc. 7 dni po owulacji zaczął wyczulać mi się węch i odrzuciło mnie całkiem od mięsa. 9 dni po owulacji zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Wtedy zaczęło się siusianie co chwilę. W dniu spodziewanej miesiączki potwierdziło się, że jestem w ciąży, bo nie przyszła, dzień później zrobiłam Beta HCG.

W poprzedniej ciąży, którą poroniłam też miałam taki ból w piersiach, ale również taki mleczny śluz. Było go pełno, cały dzień. Chyba w dzień spodziewanej miesiączki zaczęło się ze mnie wyciekać mleko, czego do tej pory nie rozumiem. Bólu w pachwinach nie było, nic nie ciągnęło. Tutaj również pojawiła się kresa, ale w całości, bo na górze również.

Każda ciąża jest inna jak widzisz. U Ciebie może nie być żadnych objawów, więc się nie przejmuj.
Trzymam kciuki, żeby to była ciąża[emoji4]
 
Dziękuję[emoji173]️

Co do objawów to trzy dni po owulacji wiedziałam, że się udało, bo w nocy obudził mnie straszy ból w piersiach. Nie taki jak przed okresem, a taki rwący, rozciągający skórę. Ciągnęło mnie trochę w lewej pachwinie i miałam dziwny katar. Taki ból piersi był u mnie do 5+2tc. 7 dni po owulacji zaczął wyczulać mi się węch i odrzuciło mnie całkiem od mięsa. 9 dni po owulacji zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Wtedy zaczęło się siusianie co chwilę. W dniu spodziewanej miesiączki potwierdziło się, że jestem w ciąży, bo nie przyszła, dzień później zrobiłam Beta HCG.

W poprzedniej ciąży, którą poroniłam też miałam taki ból w piersiach, ale również taki mleczny śluz. Było go pełno, cały dzień. Chyba w dzień spodziewanej miesiączki zaczęło się ze mnie wyciekać mleko, czego do tej pory nie rozumiem. Bólu w pachwinach nie było, nic nie ciągnęło. Tutaj również pojawiła się kresa, ale w całości, bo na górze również.

Każda ciąża jest inna jak widzisz. U Ciebie może nie być żadnych objawów, więc się nie przejmuj.
Trzymam kciuki, żeby to była ciąża[emoji4]
Wiesz co pytam bo ja właśnie też czuję takie dziwne rzeczy ale wiesz... nie chcę się nakręcac (choć i tak się człowiek nakręca) właśnie ból w piersiach tak od góry, powiększone sutki i takie jakby skurcze w dole brzucha od 2 dni... Zapachy to masakra nie mogę wejść do naszej łazienki bo czuje okropny smród tak jakby z rur kanalizacji hehe czego nikt inny u nas nie czuje, a najgorsze jest to że nie mogę jeść CZEKOLADY którą tak bardzo kocham :(((
 
UP Up
Miała któraś z Was taką kreskę tak wcześnie?? Czy to możliwe żeby to był taki pierwszy objaw ciąży? Jeszcze zanim test pokaże 2 kreski?
Taka kreska to raczej taki charakterystyczny objaw dla 6, 7 miesiąca z tego co pamiętam. A też tylko u części kobiet się pojawia
 
Paaulaa, niestety, nakręcasz się i to bardzo, a im bardziej się nakręcasz, tym bardziej wmawiasz sobie wszelkie ciążowe objawy. Pamiętaj, że kobiety, które fiksują na punkcie ciąży potrafią sobie nawet wstrzymać okres, tak silna jest psychika. Wrzuć na luz i czekaj do terminu @, bo jeśli się nie udało, to rozczarowanie będzie okrutnie bolesne.
Ja kreski na brzuchu nie miałam w ogóle, w żadnej z obu ciąż.
 
reklama
Do góry