reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kresa ciążowa

paaulaa1657

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
76
Hej Dziewczyny!
Z mężem staramy się od kilku miesięcy o dzidziusia :) w związku z tym mam pytanie :
Kiedy pojawiła się u Was kresa ciążowa na brzuchu? Miała któraś z Was ją już na samym początku ciąży? Ja testu jeszcze nie robię bo jeszcze tydzień do spodziewane miesiączki ale tydzień temu zobaczyłam na moim brzuchu widoczną brązową kreskę od pępka w dół i mój mąż też ją wyraźnie widzi! :) nie miałam jej wcześniej na 100%. A może to oznaką czegoś innego niż ciąży... Może taka kreska znaczyć coś innego?
 
reklama
Jak długie masz cykle? Tydzień temu ja zobaczyłaś tydzień do okresu, to patrząc na kreskę było około 2tyg do okresu, moim zdaniem byłaś w okolicach owulacji widząc tą kreskę. Ja nie miałam. Mój pierwszy objaw to brak miesiączki i ból piersi.
 
Kurde nie wiem co mam o tym myśleć, zawsze taka kreska kojarzyła mi się z ciąża a teraz sama mam ale nie chcę się nakręcac
 
Jak długie masz cykle? Tydzień temu ja zobaczyłaś tydzień do okresu, to patrząc na kreskę było około 2tyg do okresu, moim zdaniem byłaś w okolicach owulacji widząc tą kreskę. Ja nie miałam. Mój pierwszy objaw to brak miesiączki i ból piersi.
Wiesz co ja jestem 3 cykl po odstawieniu tabletek więc te cykle mam różne... Więc w sumie sama nie wiem czy jestem tydzień przed miesiączka, ale tak obstawiam...
 
UP Up
Miała któraś z Was taką kreskę tak wcześnie?? Czy to możliwe żeby to był taki pierwszy objaw ciąży? Jeszcze zanim test pokaże 2 kreski?
 
reklama
Mi się pokazała w połowie ciąży, a wcześniej mnie tylko oczy i mózg zwodziły bo tak bardzo liczyłam na dwie kreski :D
 
Do góry