reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska cień cienia na teście

Nursex

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Grudzień 2022
Postów
16
B270E040-99C5-44FC-B352-E035320668CF.png
cześć, miałam duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Od owulacji minęło dopiero 12 dni wiec wiem ze to bardzo wcześnie. Okres powinnam mieć za około 4 dni. I tak się tez czuje jak przed okresem 😥 zrobiłam pierwszy test po 8 dniach od owulacji i był negatywny. Kolejny zrobiłam dziś i tez wyglada na negatywny. Ale odrazu pojawił się cień cienia cienia… nie wiem czy na zdjęciu widać być może nie. Na żywo widać tylko pod światło… nie na pierwszy rzut oka. Wiem ze najprościej iść na betę i poczekać z kolejnym testem. Ale może ktoś z was tez miał taka sytuacje ? Może to jest kreska fabryczna a ja mam już dziwne urojenia i tylko ja ją widzę , jak myślicie ?
 
reklama
Zobacz załącznik 1477074cześć, miałam duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Od owulacji minęło dopiero 12 dni wiec wiem ze to bardzo wcześnie. Okres powinnam mieć za około 4 dni. I tak się tez czuje jak przed okresem 😥 zrobiłam pierwszy test po 8 dniach od owulacji i był negatywny. Kolejny zrobiłam dziś i tez wyglada na negatywny. Ale odrazu pojawił się cień cienia cienia… nie wiem czy na zdjęciu widać być może nie. Na żywo widać tylko pod światło… nie na pierwszy rzut oka. Wiem ze najprościej iść na betę i poczekać z kolejnym testem. Ale może ktoś z was tez miał taka sytuacje ? Może to jest kreska fabryczna a ja mam już dziwne urojenia i tylko ja ją widzę , jak myślicie ?
 

Załączniki

  • D6D1D99C-01FB-4846-840F-444A980CF792.jpeg
    D6D1D99C-01FB-4846-840F-444A980CF792.jpeg
    165,9 KB · Wyświetleń: 326
Moje wyglądają tak te dwie mocniejsze to pierwszy test drugi wyszedł w pół pozytywny w pół negatywny i na zdjęciu ostatnim jest 3 test z dzisiaj i sama już nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie
received_708027310632810.jpeg
 

Załączniki

  • 20221221_113135.jpg
    20221221_113135.jpg
    580,4 KB · Wyświetleń: 425
Ja tez widzę słabiutka kreskę, wiec może się udało. Beta rozwieje wszelkie wątpliwości. Koszt koło 30-40 zł i wynik za kilka godzin. Przynajmniej u mnie w laboratorium. Nie trzeba być na czczo wiec o każdej porze można zrobić. Pozdrawiam :)
 
@Nursex - u Ciebie nic nie widzę, poza tym nie ogląda się testów pod światło... 🤦‍♀️

@Sandi19 - u Ciebie by się beta sprawdziła, skoro jedne testy wychodzą, a inne nie. Mogą być wadliwe testy, mogą być różnej czułości, ale beta da Ci 100% pewności.
 
Zobacz załącznik 1477074cześć, miałam duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Od owulacji minęło dopiero 12 dni wiec wiem ze to bardzo wcześnie. Okres powinnam mieć za około 4 dni. I tak się tez czuje jak przed okresem 😥 zrobiłam pierwszy test po 8 dniach od owulacji i był negatywny. Kolejny zrobiłam dziś i tez wyglada na negatywny. Ale odrazu pojawił się cień cienia cienia… nie wiem czy na zdjęciu widać być może nie. Na żywo widać tylko pod światło… nie na pierwszy rzut oka. Wiem ze najprościej iść na betę i poczekać z kolejnym testem. Ale może ktoś z was tez miał taka sytuacje ? Może to jest kreska fabryczna a ja mam już dziwne urojenia i tylko ja ją widzę , jak myślicie ?
Ja tam coś widzę - u mnie taki cień był w terminie miesiączki, a teraz jestem w 18tc. U Ciebie jeszcze przed terminem, więc nic dziwnego, że wychodzi słabo. Na pewno warto teraz uważać z lekami/alkoholem i albo zrobić kolejny test jutro, albo od razu na betę.
 
reklama
Do góry