reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska fabryczna czy wczesna ciąża?

Lesli

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2023
Postów
124
Hej, to nasz początek starań więc nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test 3 dni przed @ czyli dzisiaj rano. Robiłam też wczoraj rano. Test czułość 10. Czy ta kreska z dzisiaj jest trochę wyraźniejsza Waszym zdaniem?

Wczoraj
IMG_20230601_075223.jpg


Dzisiaj
IMG_20230602_071723.jpg


Dodam, że oba wyniki odczytane przed upływem 10min podanych przez producenta. To Pink test o czułości 10.
Na obu ta kreska nie była widoczna od razu, dopiero po upływie 4-5min.

I wiem, wiem, powinnam zrobić betę, ale poczekam do poniedziałku i zrobię ją jak nie dostanę @. Na ten moment chcę zapytać, co myślicie?
 
reklama
Jak dla mnie to ciąża i to już nie jest cień, a kreska. I potwierdzam- leć na betę i od razu progesteron sprawdź.

Na kilkadziesiąt testów, jakie zrobiłam w ciągu swoich baaardzo długich starań, to na Pinku tylko w przypadku ciąż widać było kreskę.
A tak to biel Vizira.
 
Jak dla mnie to ciąża i to już nie jest cień, a kreska. I potwierdzam- leć na betę i od razu progesteron sprawdź.

Na kilkadziesiąt testów, jakie zrobiłam w ciągu swoich baaardzo długich starań, to na Pinku tylko w przypadku ciąż widać było kreskę.
A tak to biel Vizira.
Nie mam zupełnie doświadczenia w robieniu testów (pierwszy cykl starań) i po prostu zawsze myślałam, że ta kreska pojawia się od razu. Ta się pojawiła tak wyraźniej po jakichś 5min od nasikania na test. No ale jestem jeszcze przed okresem więc może to dlatego.
 
Nie mam zupełnie doświadczenia w robieniu testów (pierwszy cykl starań) i po prostu zawsze myślałam, że ta kreska pojawia się od razu. Ta się pojawiła tak wyraźniej po jakichś 5min od nasikania na test. No ale jestem jeszcze przed okresem więc może to dlatego.
W Pierwszej ciąży kreska pojawiła mi się od razu. W drugiej też oczekiwałam, że tak będzie, więc po kilku minutach wywaliłam test nie czekając na koniec wymaganego czasu. Na drugi dzień miałam betę 120 :p
 
Będę dawała znać w takim razie co i jak. Narazie żadnych objawów dziwnych nie mam. Nie bolą mnie piersi poza tym, że są jak na mnie turbo jakieś takie nabrzmiałe i w sumie są takie od dni płodnych, a zazwyczaj powiększały się dopiero kilka dni przed okresem. Pobolewal mnie też trochę brzuch jak na okres kilka dni temu i miałam wrażenie że czuje lekkie zakłuwanie w podbrzuszu po lewej stronie co jakiś czas w tym samym miejscu, ale bardzo możliwe, że mój mózg sobie już to wkręcał 🙈
 
Jak dla mnie coś jest na rzeczy :) powtórz test w dniu okresu albo tak jak pisały dziewczyny zrób betę:)
A teraz ciche gratulacje :)
 
Jak dla mnie coś jest na rzeczy :) powtórz test w dniu okresu albo tak jak pisały dziewczyny zrób betę:)
A teraz ciche gratulacje :)
Staram się jeszcze nienastawiać... Po tym co się nasłuchałam od znajomych jakie mieli problemy, ciężko mi uwierzyć, że by tak szybko i od pierwszego razu zaskoczyło. Chociaż nie ukrywam, byłoby miło :p

Inna kwestia jest też taka, że mocno się staraliśmy, a na dodatek ja dokładnie wiem, kiedy mam owulację bo mam dość bolesną więc dosłownie czuję to wędrujące jajeczko ... 🙈
 
reklama
Do góry