reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska fabryczna czy wczesna ciąża?

Też miałam taką kreskę na Pinku 3 dni przed okresem - fotka :)
Kolejnego dnia beta ponad 88 :)
Także rób betę i powodzenia 🍀
 

Załączniki

  • IMG_1664.jpeg
    IMG_1664.jpeg
    326,4 KB · Wyświetleń: 438
reklama
Dokładnie tak wyglądała moja pierwsza kreska tez 3/4 dni przed okresem 😀 także leć na bete i możesz dodatkowo zrobić progesteron 🌸
To test z dzisiaj 🌸 jestem dzień przed okresem. Boli mnie trochę dzisiaj jakby jajnik po lewej stronie i promieniuje mi na plecy, nie jest to jakieś turbo uciążliwe, ale jest lekki dyskomfort. Po siku na papierze nic nie ma, ale po wypróżnieniu miałam na papierze lekko brązowy śluz. Czy to normalne?
 

Załączniki

  • IMG_20230604_075331.jpg
    IMG_20230604_075331.jpg
    605,7 KB · Wyświetleń: 395
To test z dzisiaj 🌸 jestem dzień przed okresem. Boli mnie trochę dzisiaj jakby jajnik po lewej stronie i promieniuje mi na plecy, nie jest to jakieś turbo uciążliwe, ale jest lekki dyskomfort. Po siku na papierze nic nie ma, ale po wypróżnieniu miałam na papierze lekko brązowy śluz. Czy to normalne?
Ja miałam taki śluz w dniu testowania 😜 Rano testy pozytywne, wieczorem brązowy śluz. Na drugi dzień nie było śladu więc to chyba nic groźnego.
 
Ja miałam taki śluz w dniu testowania 😜 Rano testy pozytywne, wieczorem brązowy śluz. Na drugi dzień nie było śladu więc to chyba nic groźnego.
Też tak czytam w internecie że to powszechne zjawisko. Pewnie to jest to plamienie implantacyjne związane z zagnieżdżeniem się zarodka
 
Różnie mówią, znalazłam informację, że już podczas tego plamienia może wyjść test pozytywny i że zbiega się w czasie z terminem miesiączki.
Skoro beta się produkuje po 48h, to jednak cieżko, aby wyszedł wtedy test pozytywny 🤔
A sama implanatacja jest 6-12 dni po owulacji, także średnio się zbiega z terminem miesiaczki, chyba, zę ktoś ma +- 2 dni róznicy w cyklach.
 
Skoro beta się produkuje po 48h, to jednak cieżko, aby wyszedł wtedy test pozytywny 🤔
A sama implanatacja jest 6-12 dni po owulacji, także średnio się zbiega z terminem miesiaczki, chyba, zę ktoś ma +- 2 dni róznicy w cyklach.
Beta produkuje się od zapłodnienia, a po implantacji gwałtownie wzrasta. Wczoraj byłam dokładnie 12 dni po owulacji i moje cykle właśnie wahaja się między 25-27 dni. Poza tym już się skończył problem brązowego śluzu więc najwyraźniej była to implantacja. Poza tym ona nie trwa chwili skoro mówią, że takie plamienie może trwać nawet do 3 dni.
 
reklama
Różnie mówią, znalazłam informację, że już podczas tego plamienia może wyjść test pozytywny i że zbiega się w czasie z terminem miesiączki.
Mi się wydaje, że to może być stara krew która zalegała w drogach rodnych w końcu jest to brązowy śluz a nie żywa, czerwona krew. Wypłynął pewnie dopiero i tyle. Miałam identyczna sytuacje 12 dpo, najpierw testy były pozytywne, później kawowy śluz. Też lekko spanikowałam i szukałam wtedy informacji na ten temat w internecie i na forum. Ale przecież w ostatnich dniach miesiączki jest podobnie, intensywność krwawienia się zmniejsza, krew zalega długo i się utlenia stąd ciemny kolor.
 
Do góry