reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska fabryczna czy wczesna ciąża?

Mi się wydaje, że to może być stara krew która zalegała w drogach rodnych w końcu jest to brązowy śluz a nie żywa, czerwona krew. Wypłynął pewnie dopiero i tyle. Miałam identyczna sytuacje 12 dpo, najpierw testy były pozytywne, później kawowy śluz. Też lekko spanikowałam i szukałam wtedy informacji na ten temat w internecie i na forum. Ale przecież w ostatnich dniach miesiączki jest podobnie, intensywność krwawienia się zmniejsza, krew zalega długo i się utlenia stąd ciemny kolor.
Dziękuję Ci za logiczne wyjaśnienie, to ma sens! W każdym razie już przeszło :) też czytałam na mamie ginekolog że może to być właśnie krew zalegająca, właśnie miało taki kolor kawy z mlekiem, nie czerwony. Jutro idę na betę no i modlę się o brak okresu, ale jestem dobrej myśli. Ten test z dzisiaj jest raczej jednoznaczny - do zapłodnienia doszlo no i byle teraz było wszystko dobrze :)
 
reklama
Mi się wydaje, że to może być stara krew która zalegała w drogach rodnych w końcu jest to brązowy śluz a nie żywa, czerwona krew. Wypłynął pewnie dopiero i tyle. Miałam identyczna sytuacje 12 dpo, najpierw testy były pozytywne, później kawowy śluz. Też lekko spanikowałam i szukałam wtedy informacji na ten temat w internecie i na forum. Ale przecież w ostatnich dniach miesiączki jest podobnie, intensywność krwawienia się zmniejsza, krew zalega długo i się utlenia stąd ciemny kolor.
Koniec końców chodziło mi o to, że to pewnie była krew z implantacji 😅
 
Dziękuję Ci za logiczne wyjaśnienie, to ma sens! W każdym razie już przeszło :) też czytałam na mamie ginekolog że może to być właśnie krew zalegająca, właśnie miało taki kolor kawy z mlekiem, nie czerwony. Jutro idę na betę no i modlę się o brak okresu, ale jestem dobrej myśli. Ten test z dzisiaj jest raczej jednoznaczny - do zapłodnienia doszlo no i byle teraz było wszystko dobrze :)
Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :) Czekamy na lutowych mamach na Ciebie hehe
 
To test z dzisiaj 🌸 jestem dzień przed okresem. Boli mnie trochę dzisiaj jakby jajnik po lewej stronie i promieniuje mi na plecy, nie jest to jakieś turbo uciążliwe, ale jest lekki dyskomfort. Po siku na papierze nic nie ma, ale po wypróżnieniu miałam na papierze lekko brązowy śluz. Czy to normalne?
Ja w dniu sprawdzania pierwszej bety miałam wręcz plamienie żywą krwią.
Nastawiona byłam na złe zakończenie, jak w pierwszej ciąży (w której żadnego plamienia nie było), a przyrosty po 48h i następnie 72 były idealne, progesteron na bardzo dobrym poziomie.
Obecnie kończę 18 tc🙂.

Widzę, że kreska już bardzo ciemna.

Jutro czym prędzej z rana radzę szorować do labo na sprawdzenie bety oraz progesteronu.
Aha, dorzuć do tego sprawdzenie poziomu TSH- ono lubi wzrosnąć, nawet jeśli wcześniej nie miałaś problemów z funkcjonowaniem tarczycy.
 
Ja w dniu sprawdzania pierwszej bety miałam wręcz plamienie żywą krwią.
Nastawiona byłam na złe zakończenie, jak w pierwszej ciąży (w której żadnego plamienia nie było), a przyrosty po 48h i następnie 72 były idealne, progesteron na bardzo dobrym poziomie.
Obecnie kończę 18 tc🙂.

Widzę, że kreska już bardzo ciemna.

Jutro czym prędzej z rana radzę szorować do labo na sprawdzenie bety oraz progesteronu.
Aha, dorzuć do tego sprawdzenie poziomu TSH- ono lubi wzrosnąć, nawet jeśli wcześniej nie miałaś problemów z funkcjonowaniem tarczycy.
Tak, jutro rano idę na badanie. Sprawdzę te trzy rzeczy 👌
 
Hej dziewczyny test 3 dni przed okresem rossmanowy. Czy widzicie tu coś? Miałyście styczność z testami rossmanowymi ?
 

Załączniki

  • 20230722_210128.jpg
    20230722_210128.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 259
Rossmanowy potwierdzony Pinkiem… jestem 4 dni przed okresem, piersi bolą, kłuje podbrzusze i wszystko mi śmierdzi. Jutro zrobię betę bo nie wytrzymam… dziewczyny trzymajcie kciukasy proszę :-(
 

Załączniki

  • 5B7E47CB-788E-4626-B02D-60C238EC8D45.jpeg
    5B7E47CB-788E-4626-B02D-60C238EC8D45.jpeg
    299,9 KB · Wyświetleń: 218
  • C8696F85-4309-406B-AD60-60BDEEA89D3D.jpeg
    C8696F85-4309-406B-AD60-60BDEEA89D3D.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 216
reklama
Jeszcze paskowy z rana…
 

Załączniki

  • B3F1C81F-77D1-478D-85BE-8AD15EBA9138.jpeg
    B3F1C81F-77D1-478D-85BE-8AD15EBA9138.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 194
Do góry