reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska na teście późno po spodziewanej @

reklama
Hej, jestem tu nowa :)
ja miałam @ 25.04, test zrobiłam dopiero 5 czerwca, ponieważ mam tak nieregularne cykle, że po prostu się nie spodziewałam. planujemy, przez 3 miesiące równałam cykle duphastonem, ale nic nie wychodziło, przez koronę nie poszłam do ginekologa po kolejne opakowania. myślałam, że właśnie przez to znów rozjeżdżają mi się okresy, ale coś mnie tknęło i 14 po spodziewanej @ ujrzałam dwie kreski. poszłam do ginekologa, na USG nic się nie pokazało, ale powiedział, że być może owulacja przesunęła się nawet o 2 tygodnie i kazał przyjść za tydzień. co sądzicie?
 
A czy miałaś kiedyś monitoring owulacji ??? Może u Ciebie jest później, i to jeszcze nic straconego ,sprawdź przyrost po 48 h
nigdy nie miałam monitoringu bo nigdy nic mnie nie niepokoilo. Cykle regularne, z córką zaskoczyło w pierwszym cyklu starań, ciąża wzorowa, chociaż na końcu nagłe cc. Teraz też pierwszy cykl i coś zaskoczylo, ale mam obawy, co..
 
reklama
Zostawiam tu dla potomnych, że tak niska beta tak późno po owulacji nie zwiastuje nic dobrego, po 48h przyrost 40%, więc czekam na poronienie, mam nadzieję że stanie się to samo
 
Do góry