reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska w innym miejscu - test ciążowy

reklama
też jestem ciekawa @she/her ?
Cześć.

Zrobiłam dzisiaj test, ale udało mi się dopiero z wieczornego moczu. Był to Clear Blue. Kreska pojawiła się po minucie. Jednak jest nadal bardzo słaba. Myślę, że kolejny test zrobię za kilka dni. Jeśli nadal wyjdzie ze słabą kreską, wybiorę się na betę, a przynajmniej się postaram. Jeśli nie ten cykl, to następny. Myślę jednak, że każdy cykl jest tym upragnionym. 🤗❤️. Zobaczymy, jak to będzie! Wiem, że testy bywają fałszywie pozytywne/ wadliwe/ są wykonywane zbyt wcześnie, dlatego poczekam.
 
Cześć.

Zrobiłam dzisiaj test, ale udało mi się dopiero z wieczornego moczu. Był to Clear Blue. Kreska pojawiła się po minucie. Jednak jest nadal bardzo słaba. Myślę, że kolejny test zrobię za kilka dni. Jeśli nadal wyjdzie ze słabą kreską, wybiorę się na betę, a przynajmniej się postaram. Jeśli nie ten cykl, to następny. Myślę jednak, że każdy cykl jest tym upragnionym. 🤗❤️. Zobaczymy, jak to będzie! Wiem, że testy bywają fałszywie pozytywne/ wadliwe/ są wykonywane zbyt wcześnie, dlatego poczekam.
Polecam ci zrobić pinka strumieniowego, bo na każdym Clearblue miałam kreskę bez ciąży, a pinki są jednak najwiarygodniejsze.
 
Polecam ci zrobić pinka strumieniowego, bo na każdym Clearblue miałam kreskę bez ciąży, a pinki są jednak najwiarygodniejsze.
Dziękuję bardzo za polecenie, ale mieszkam w Holandii. Nie mam tutaj dostępu do testów Pink. Są jedynie Clear Blue i wszystkie z drogerii Kruivdat. Wczesne, i tak dalej.
 
Polecam ci zrobić pinka strumieniowego, bo na każdym Clearblue miałam kreskę bez ciąży, a pinki są jednak najwiarygodniejsze.
Właśnie wyczytałam, że Clear Blue są najwygodniejsze, ale te cyfrowe. Te z niebieską linią potrafią być fałszywie ujemne i podobno ciemnieją po kilku godzinach. Tylko, że moja kreska pojawiła się już po minucie. Ale zobaczymy. Wolę się nie nastawiać.
 
Właśnie wyczytałam, że Clear Blue są najwygodniejsze, ale te cyfrowe. Te z niebieską linią potrafią być fałszywie ujemne i podobno ciemnieją po kilku godzinach. Tylko, że moja kreska pojawiła się już po minucie. Ale zobaczymy. Wolę się nie nastawiać.
A możesz pokazać ten test?
 
reklama
Właśnie wyczytałam, że Clear Blue są najwygodniejsze, ale te cyfrowe. Te z niebieską linią potrafią być fałszywie ujemne i podobno ciemnieją po kilku godzinach. Tylko, że moja kreska pojawiła się już po minucie. Ale zobaczymy. Wolę się nie nastawiać.
Cyfrowy, jak najbardziej. Te niebieskie mi pokazywały zawsze drugą delikatną kreskę bez ciąży.
 
Do góry