reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska w innym miejscu - test ciążowy

reklama
Zobacz załącznik 1618310


Chodzi o tą kreskę, przebarwienie, cokolwiek, co zaznaczyłam na zielono. Ale jutro powtórzę. Jeśli wyjdzie podobnie, zaczekam kilka dni i pójdę na betę.
Bez obrazy ale ten test jest negatywny tak, że chyba bardziej nie może już być?
Kreska może być blada, ale byłaby różowa- to zwykła szara kreska fabryczna, pole testowe. Jeśli uważasz, że możesz być w ciąży pomimo negatywnych testów to najlepiej iść na betę, laboratoria są czynne od wczesnych godzin porannych a tak to przynajmniej wiesz na czym faktycznie stoisz, a tak to doszukiwanie się. 😊
 
A czujesz jakiekolwiek objawy, że postanowiłaś zrobić test?
tak, nigdy nie bolały mnie piersi a teraz kilka dni po owulacji zaczęły aż do teraz, miałam ochotę na rzeczy których normalnie nie jem ( później uświadomił mnie narzeczony) kłucie jajnika rowzniez po owulacji do teraz a się nie zdarzało nigdy no i pobolewanie jak na okres już długi czas. Dlatego stwierdziłam że zobaczę. Mam też zabieg niedługo ( czeka mnie narkoza ) i w razie czego muszę powiadomić anestezjologa o tym.
 
tak, nigdy nie bolały mnie piersi a teraz kilka dni po owulacji zaczęły aż do teraz, miałam ochotę na rzeczy których normalnie nie jem ( później uświadomił mnie narzeczony) kłucie jajnika rowzniez po owulacji do teraz a się nie zdarzało nigdy no i pobolewanie jak na okres już długi czas. Dlatego stwierdziłam że zobaczę. Mam też zabieg niedługo ( czeka mnie narkoza ) i w razie czego muszę powiadomić anestezjologa o tym.
Rozumiem.

Wydaje mi się, że najlepiej dla Ciebie będzie zrobić betę, jeśli będziesz miała zabieg pod narkozą. Test testowi nierówny. Są bardzo różne przypadki. Negatywne testy, a ciąża. Fałszywie dodatnie testy, a brak ciąży... Różnie to bywa. Dlatego idź na betę.
 
Bez obrazy ale ten test jest negatywny tak, że chyba bardziej nie może już być?
Kreska może być blada, ale byłaby różowa- to zwykła szara kreska fabryczna, pole testowe. Jeśli uważasz, że możesz być w ciąży pomimo negatywnych testów to najlepiej iść na betę, laboratoria są czynne od wczesnych godzin porannych a tak to przynajmniej wiesz na czym faktycznie stoisz, a tak to doszukiwanie się. 😊
Nigdy nie słyszałam o bardziej negatywnym teście, niż może być. Poza tym, kreska pojawiła się po minucie. Może to kwestia światła.

Każdy interpretuje wynik inaczej, a forum są od tego, aby zapytać. Dziękuję za opinię. ☺️.

Pracuję od wczesnych godzin porannych do wieczora, dlatego nie mam możliwości iść na betę. Powtórzę test za kilka dni. Jeśli to będzie się nadal powtarzać, poproszę o wolne, jeśli będę miała taką możliwość. Miłego wieczoru. ☺️.
 
Ostatnia edycja:
Nigdy nie słyszałam o bardziej negatywnym teście, niż może być. Poza tym, kreska pojawiła się po minucie. Może to kwestia światła.

Każdy interpretuje wynik inaczej, a forum są od tego, aby zapytać. Dziękuję za opinię. ☺️.

Pracuję od wczesnych godzin porannych do wieczora, dlatego nie mam możliwości iść na betę. Powtórzę test za kilka dni. Jeśli to będzie się nadal powtarzać, poproszę o wolne, jeśli będę miała taką możliwość. Miłego wieczoru. ☺️.
Spokojnie. Nie kwestionuję czasu ani światła, zapytania również nie. Stwierdzam tylko, że to jest przykład testu negatywnego. 😊
 
tak, nigdy nie bolały mnie piersi a teraz kilka dni po owulacji zaczęły aż do teraz, miałam ochotę na rzeczy których normalnie nie jem ( później uświadomił mnie narzeczony) kłucie jajnika rowzniez po owulacji do teraz a się nie zdarzało nigdy no i pobolewanie jak na okres już długi czas. Dlatego stwierdziłam że zobaczę. Mam też zabieg niedługo ( czeka mnie narkoza ) i w razie czego muszę powiadomić anestezjologa o tym.
Ja jeszcze chciałam się odwołać do tego, że nie ma co doszukiwać się objawów po negatywnym teście. Zanim zrobisz test, można coś uznawać za być może objawy ciążowe (podstawa to i tak brak miesiączki...), chociaż z reguły dotyczy to naprawdę niewielu kobiet na początku, jeśli masz objawy - robisz test. Jeśli nie ma 2 kreski to są to zwykle objawy PMSu, bez różnicy czy już kiedyś wystąpiły czy nie.
Ważne żeby to rozgraniczać bo to wprowadza potem kogoś w błąd.
 
Cześć.

Dzisiaj ponowiłam test. Wynik odczytany w wymaganym czasie. Co myślicie?

IMG_20240316_084535.jpg
 
reklama
Do góry