reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska w innym miejscu - test ciążowy

reklama
Moim zdaniem pozytywny😉 W obydwu ciążach miała takie bladzioszki na trzy/cztery dni przed terminem miesiączki. Kiedy ma być miesiączka u Ciebie?
Myślisz, że na ClearBlue elektronicznym wyjdzie już również pozytywny? Czy zaczekać? Myślę, że elektroniczny będzie najpewniejszym testem.
 
Gratuluje 🥳 ja widze na każdym jednym teście drugie kreski 😉

Niestety i u mnie 'mądrale' forumowe też nic nie widziały 😅 one chyba z założenia choćby nie wiem co nic nie widzą , zazdrość chyba ,a może to im sie okulista by przydał ? 😆
Od dziś zaczniemy jednogłośnie mówić, że coś widać nawet jak nie widać, aby forumowe 'królewny' nie czuły się urażone, że kwestionujemy ich umiejętności zajścia w ciążę. 😆
Chyba jednak ponad wszystko lepsza jest szczerość ;) ?
 
Od dziś zaczniemy jednogłośnie mówić, że coś widać nawet jak nie widać, aby forumowe 'królewny' nie czuły się urażone, że kwestionujemy ich umiejętności zajścia w ciążę. 😆
Chyba jednak ponad wszystko lepsza jest szczerość ;) ?
Szczerości w tym nie widze, jest taka grupka forumowiczek które komentują każdy post z testami, może być druga kreska prawie jak testowa a one sceptycznie mówią ,że no w sumie to tylko beta potwierdzi bo one nie widzą 😅

Ja tak mialam rownież, Szkoda że tak ochoczo sie udzielały do czasu pozytywnej bety. Potem już gratulacji nie było 😉
 
Szczerości w tym nie widze, jest taka grupka forumowiczek które komentują każdy post z testami, może być druga kreska prawie jak testowa a one sceptycznie mówią ,że no w sumie to tylko beta potwierdzi bo one nie widzą 😅

Ja tak mialam rownież, Szkoda że tak ochoczo sie udzielały do czasu pozytywnej bety. Potem już gratulacji nie było 😉
Ale co jest nieszczerego w tym, że ktoś stwierdza że test jest negatywny bo 2 kreski nie widzi?
Ja również w tym wątku she/her nie widziałam żadnej 2 kreski na poprzednich testach, na zdjęciu z dziś złożyłam gratulacje że kreski są już dwie.

Nie rozumiem o co chodzi, bo my nie jesteśmy wróżkami i nie możemy wam wywróżyć czy macie zarodek w macicy czy omamy wzrokowe? Możemy stwierdzić coś tylko na podstawie zdjęcia i to wszystko.
Nie oszukujmy się, wiele dziewczyn sobie ładnie wkręca, a nasza rolą nie jest wcale utwierdzać kogoś w tym. 😄

A co do perfidnych pozytywów - jeszcze nie widziałam żeby ktoś tutaj to kwestionował. 🙂 A skoro Ty widzisz dwie kreski i jesteś ich pewna, to po co pytasz czy ktoś też widzi? 🤔
 
reklama
Ale co jest nieszczerego w tym, że ktoś stwierdza że test jest negatywny bo 2 kreski nie widzi?
Ja również w tym wątku she/her nie widziałam żadnej 2 kreski na poprzednich testach, na zdjęciu z dziś złożyłam gratulacje że kreski są już dwie.

Nie rozumiem o co chodzi, bo my nie jesteśmy wróżkami i nie możemy wam wywróżyć czy macie zarodek w macicy czy omamy wzrokowe? Możemy stwierdzić coś tylko na podstawie zdjęcia i to wszystko.
Nie oszukujmy się, wiele dziewczyn sobie ładnie wkręca, a nasza rolą nie jest wcale utwierdzać kogoś w tym. 😄

A co do perfidnych pozytywów - jeszcze nie widziałam żeby ktoś tutaj to kwestionował. 🙂 A skoro Ty widzisz dwie kreski i jesteś ich pewna, to po co pytasz czy ktoś też widzi? 🤔
Spokojnie.

Nie kłóćcie się.

Rozumiem, że najlepiej nie nastawiać się na pozytywny test, bo różnie to bywa. Testy mogą być fałszywie pozytywne. Każdy z Nas ma swój punkt widzenia i Go przedstawia. Najważniejsze jest to, aby być szczerym, ale przy tym kulturalnym i myślę, że każdej z Was to wychodzi.

Życzę wszystkim pięknego dnia. ❤️. Staraczkom upragnionych dwóch kresek! Dużo Miłości i Słońca! ❤️.
 
Do góry