reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KREW PEPOWINOWA - CZY WARTO??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Podobno 1 na 10 tysięcy przypadków jest wykorzystywana a i tak może być jej za mało...
 
reklama
Ja słyszłam taką opinię, że niektóre szpitale przechowują krew pępowinową ale do wykażystania nie dla biorcy ale innych dzieci, i niekoniecznie jeżeli pobiorą od dziecka krew pępowinową to ona się nada dla niego.
Zastanawiam się też nad inną sytuacją, przecież w takiej krwi jest zapis genetyczny wszystkich przyszłych komórek... ale jeżeli dziecko zachoruje, to przecież jaką mamy pewność, że z krwi pępowinowej ponownie nie rozwinie się taka czy inna choroba?? Nie znam się na tym ale to tylko moje przemyślenia. ???
Muszę przy następnej wizycie zapytać mojej lekarki
 
Masz rację, ja też zapytam moją lekarkę o opinię w tej sprawie. Za dwa dni mam usg dopplerowskie, w gabinecie lekarskim oprócz mojej lekarki będzie drugi specjalista więc może uzyskam dwie opinie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry