reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krew pępowinowa - za czy przeciw?

efunia

Fanka BB :)
Miasto
zar
no i brawo orzech! dobrze ze powiedziałaś :)
a chciałaś to zataić taaak :)
nam też nie chodzi o koszty... nie w sensie, ze chcemy na dziecku oszczędzać...
ale ja po prostu nie wierzę, ze to coś da... i wolałabym tę kasę odłożyć na jakiś fundusz dla boba... w razie gdyby coś się stało tfu tfu tfu tfu... kasa będzie bardziej potrzebna niż ta krew... tak podejrzewałam niesmiało...

reklama

patka

Miasto
Warszawa
Dokładnie Efuniu!!!
Gdybym chciała na małym oszczędzać to nie biegałabym do prywatnego gina całą ciążę. Po prostu nie wierzę w baki jakie chcą nam wcisnąć "banki komórek macierzystych".

Orzech

Mnie nie chodzilo o to, ze akurat chcecie zaoszczedzic na dziecku tylko, ze sa rodziny, ktore absolutnie tej pcji nie rozwazaja, glownie z powodu oplat.
I nie chcialam zataic - przeciez dopiero zaczal sie wrzesien ;)

L

Lucky

Gość
Orzech masz rację ja nawet tego nie rozważam, bo po prostu mnie na to nie stać...
Mój mąz tylko pracuje, więc utzrymujemy sie zjednej wypłąty a ja do pracy pojdę za jakieś 3 lata najbliżej.

Do góry