reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krew w kupce

pgrala5

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
20
Miasto
Kępno/ Dąbrowa Górnicza
Witam
Ponad miesiąc temu zauważyłam w kupce Julki krew- takie czerwone niteczki, lub kuleczki ze śluzem.Mała była jeszcze wtedy na piersi, teraz pije bebiko1.
Ślady krwi nie pojawiały sie regularnie, czasem codziennie, czasem rzadziej. Lekarz zalecił zmianę mleka na bebilon pepti. Na razie mieszam pół na pół z bebiko, ponieważ Julka nie toleruje jeszcze tego smaku.
Po wprowadzeniu tylko bebilonu mam zrobic badanie kału na krew utajoną.
Czy któraś z mam też miała podobny problem ze swoim mauszkiem?
 
reklama
Co to za lekarz?Mojej siostry corka miala taka sama sytuacje!Lekarz jej wymyslal niewiadomo co zmienial mleka herbatki dawal leki az w koncu mala zaczela ostro krwawic z odbytu!Nie pamietam dokladnie jak ten wirus sie nazywal,ale mozna bylo temu zapobiec.Miesiac pod kroplowkami.Mala miala 2 miesiace
 
Czyl była to infekcja wirusowa??
Proszę o jakieś bliższe dane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lekarz który ma w naszym miescie dobrą opinię i do tej pory nie zawiódł naszej rodziny.Julka dostaje juz tylko bebion pepti, wydaje mi sie ze ślady krwi są mniejsze ale nie ustały. Na szczęście nie są w każdej kupce. Lekarz stwierdził że białka mleka uszkodziły kosmki jelitowe i potrzeba czasu żeby się odbudowały. Poczkam jeszcze tydzień i bede podawac bebillon pepti, mam nadzeję że krew przestanie sie pokazywac.
 
post byl juz jakis czas temu wiec nie wiem czy zdaze odpowiedziec, ale jak najszybciej radze zrobic wymaz z odbytu bo u nas byla taka sama sytuacja i okazalo sie ze synek mial Klebsielle, ciezko to odchorowal, trzeba wtedy dziecku podawac antybiotyk (przynajmniej tak bylo u nas)i po tygodniu przeszlo a od pojawienia sie 1 kropelki krwi minelo ok 3 tyg zanim poszlismy do lekarza i szczerze mowiac u synka krew pojawila sie tylko 3 razy ( w duzych odstepach czasu) a moja lekarka jak o tym uslyszala zlapala sie za glowe i wyslala szybko na badania...takze radze nie lekcewazyc i moze to nie mleko tylko wlasnie ta bakteria, aha u malego sluz tez byl
 
Po zmianie mleka kupka jest co 2 dni w niej na szczęście odrobina krwi ze śluzem, Niestety jeszcze się pojawia. Wynik badania na przeciwciałą mleka krowiego wyszedł negatywny, więc myślę ze to możliwe że to bakteria!!.
Dodam jeszcze że Julka zaraz po narodzinach miała podany przez 6 dni antybiotyk, myslę ze to też mogło wpłynąc na kłopoty z trawieniem- miałą kolki jako 1 mies. bobas.
Podaję jej równiez biogaię- krople probiotyczne.
 
Do góry