reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Krew w moczu w 5 tc

Dzień dobry,
Czy któraś z Was miała stwierdzoną obecność krwi w moczu w ciąży i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Jestem w 5 tygodniu ciąży i wczoraj byłam na pierwszej wizycie u lekarza. Zbadał mocz i w próbce stwierdził niewielką, ale jednak, obecność krwi. Zapytał czy miałam kiedyś wcześniej stwierdzoną obecność krwi w moczu- nie miałam (zawsze to były 2-3 erytrocyty w polu widzenia czyli norma), podobnie jak problemów z nerkami. Krew nie jest dostrzegalna gołym okiem - mam obserwować czy jej ilość się nie powiększa. Przed wizyta nie odnotowałam też innych objawów świadczących o stanie zapalnym np. pęcherza. Lekarz powiedział mi, że to może być infekcja, ale także początek poronienia...Przyznam, że mnie zestresował, bo w kwietniu poroniłam w 9 tygodniu ciąży, a zaczęło się od plamienia w 7 tygodniu...Dziś zaczęłam czuć tępy ból w pachwinach, ale nie wiem na ile ten ból nie jest wygenerowany przez to, że po wczorajszej wizycie zaczęłam jeszcze bardziej skupiać na doznaniach wewnętrznych:-). Badanie moczu mam powtórzyć za tydzień...

reklama
Skoro to 5tc, to bardzo wcześnie. Na tym etapie często nie widać jeszcze zarodka, tym bardziej bicia serduszka. Poza tym to czas, w którym powinnaś mieć lub kończyć miesiączkę, więc możliwe, że ta krew to jakieś pozostałości z nią związane. Przede wszystkim się nie denerwuj, odpoczywaj i cierpliwie czekaj. Dodatkowy stres jest niepotrzebny. Powodzenia! :*

Do góry