reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krew w moczu

Bobo25

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2017
Postów
99
Dziewczyny zacznę od tego ze jest weekend, mieszkam za granica i ich podejście do ciąży jest bardzo błache...
W czwartek byłam u lekarza bo miałam na papierze krew po tzw 2 nie dużo ale pojechałam to sprawdzić. Lekarz zbadał dzidzie wszystko ok mówił ze tak może być .
Już kiedyś sikając zauważyłam ze jakiś ciemny mam ten mocz ale myślałam ze może to przez herbatę czy coś jednak dzis przyjrzałam się i mój mąż i to jednak krew w moczu musi dawać ten kolor. Brzuch mnie pobolewa ale tak ze ja się przyzwyczaiłam do tego bo od początku mam bolący brzuch....
W weekend badań i tak pewnie moczu nie zrobią.... czy mogę z tym czekać do poniedziałku ?
To 25 tydzień


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie jadłaś surówki z buraków lub barszczu czy rabarbaru?
Czerwony kolor nie od razu świadczy o krwi w moczu - równie dobrze może to być hemoglobina lub mioglobina. Niektóre składniki produktów też mogą wpływać na zmianę koloru.

A jeszcze mi tak przyszło do głowy - przyjmujesz jakieś leki przeciwzakrzepowe?
 
Jadłam na śniadanie owoce borówki maliny taki sorbet. Od początku biorę kwas Asa i utrogestan. Zaczęłam teraz tez brać witaminy dla kobiet w ciąży ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jeśli jesteś z uk to jedź do szpitala. Też miałam krew w moczu na szczęście z dzidzia ok;) zrobią Ci badanie moczu i dadzą odpowiedź czy to np nie jakaś infekcja.
 
Jeśli jesteś z uk to jedź do szpitala. Też miałam krew w moczu na szczęście z dzidzia ok;) zrobią Ci badanie moczu i dadzą odpowiedź czy to np nie jakaś infekcja.

Ja w be jestem i tu w weekend żeby coś zrobili to trzeba być umierającym. Ale są tu przychodzie weekendowe 24h i chyba sie wybiorę. A Tobie co powiedzieli ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w be jestem i tu w weekend żeby coś zrobili to trzeba być umierającym. Ale są tu przychodzie weekendowe 24h i chyba sie wybiorę. A Tobie co powiedzieli ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam krew w moczu ( ponoć w ciąży się zdarza) ale infekcji żadnej na szczęście nie było. Tydzień po tym miałam usg i kontrolę i było ok wszystko
 
Do góry