reklama

krew z nosa

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez magda2416, 9 Wrzesień 2010.

1. magda2416

magda2416 Aktywna w BB

witam
    bardzo często leci mi krew z nosa - jestem w 7. miesiącu ciązy i trochę się tym martwię. Czy ktoraś z was miała podobny problem?

2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Ja miałam. Nawet podczas porodu miałam dosć sily krwotok. Ale to nic takiego. Chyba, że masz takie... Bardzo obfite te krwotoki i słabo ci po nich. Wtedy śmigaj do lekarza po jakieś żelazo czy coś. A tak, to nic takiego :)

3. reklama
  4. magda2416

magda2416 Aktywna w BB

witaj
    wlasnie najgorsze ze są obfite i od ponad miesiąca biorę po 3 tabkletki żelaza - lekarz trochę rozkłada ręce. w poneidziałek idę do laryngologa tak na wszelki wypadek.

pozdrawiam i miłego dnia życzymy :)

5. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

To może jakaś żyłka ci w nosku pękła? Ja tak miałam w liceum będąc i mi wtedy najpierw maścią to kazał robić, a potem wypalał mi naczynko w nosie i już nie ciekło nic ;) Dopiero potem przy ciąży, ale z drugiej dziurki ;)

6. MałaAnka

MałaAnka Fanka BB :)

ja miałam taki problem, ale nie było bardzo obficie, lekarz powiedział że rutinoskorbin też pomaga. A na obfite pomaga własnie przypalanie naczynek i podobno wcale nie jest bolesne (moja kolezanka miała).

7. Maliina

Maliina Moderator

mi tez wlasnie leciala krew na przelomie 6-7 misiaca. lekarz pwiedzial ze to bardzo normalne i czesto zdarza sie ciezarnym kobietom.
    ja pamietam w zeszlym roku 29 sierpnia bylam u kuzynki na slubie i tam wlasnie neistety dopadl mnie krwotok z nosa.. jednak udalo sie go opanowac ale po polnocy byl kolejny i zle zaczelam sie czuc. odpuscilam sobie juz wesele i poszlam z mezem do domu.

8. magda2416

magda2416 Aktywna w BB

najgorsze właśnie jest to że zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie :( ale troszeczke mnie pocieszyłyście że to nic poważnego bo trochę obawiałam się anemii.

Poleć forum