reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krew, zagnieżdżanie, implantacja zarodka

werka921

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
627
Miasto
Bydgoszcz
Witam Was kochane niezawodne kobietki!
W zeszly czwartek bylam u ginekologa i potwierdzil mi ciąże. Na USG widać pecheryk ciazowy 0,5cm.
Z moich własnych wyliczen wynika, ze jestem w 4-5tyg ciąży (moge sie mylic! Dodam, ze okres ostatni raz mialam 30.08-4.09).
I teraz do meritum:
Przed chwila jak robilam siusiu, po podtarciu na papierze zauwazylam krew. Krew w zasadzie to za dużo powiedziane,bo to bardziej wodne czerwone cos po prostu. Czy dobrze mysle, ze wlasnie zagniezdza mi sie zarodek? :)
Edit: dodaję zdjęcie
https://zapodaj.net/images/e35f7559363db.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skoro jest już pęcherzyk w macicy to zagnieżdżenie miało miejsce już dawno temu. Krew czerwona to nie jest coś normalnego. Radzę udać się do lekarza. Może być to coś złego, ale nie musi.
 
Skoro jest już pęcherzyk w macicy to zagnieżdżenie miało miejsce już dawno temu. Krew czerwona to nie jest coś normalnego. Radzę udać się do lekarza. Może być to coś złego, ale nie musi.
a zerknij na zdjęcie wyżej? Tzn. mi ginekolog mówiła, że "teraz tylko kwestia czy zarodek się zagnieździ czy nie"
 
a zerknij na zdjęcie wyżej? Tzn. mi ginekolog mówiła, że "teraz tylko kwestia czy zarodek się zagnieździ czy nie"
Zarodek jest już zagnieżdżony. Implantacja występuje około 10-12 dni po owulacji. To krwawienie nie jest normalne. Naprawdę radzę Ci udać się do lekarza. Może będą potrzebne leki na podtrzymanie.
 
Mi zawsze ginekolog mówił, że każde krwawienie/plamienie należy skonsultować.
W takich przypadkach najczęściej podaje się progesteron.

Implantacja to inaczej zagnieżdżanie. Zarodek potrzebuje czasu, żeby na dobre zagnieździć się w śluzówce macicy, więc może o to chodziło lekarce.
 
reklama
Do góry