reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
Moja Izunia wczoraj próbowała zjeść tatusia :-D
I uwelbia zabawę w "Nie ma dzidzi - Gdzie jest dzidzia" z pieluszką :-D

Marika coraz bardziej kochana i uchachana, uśmiecha się cały czas i śmieje czasem głośno tak, że aż mi się serce raduje! Do repertuaru nowych dźwięków opócz kociego mruczenia doszły teraz krótkie okrzyki (chyba radości). Śmieszne strasznie! I coraz bardziej się próbuje podnosić do siadania.

Kate. Śmieszne strasznie, a moja wydaje dzięki Śmiesznie straszne ;-)

GRATKI dla wszystkich za nowe umiejetnosci :-)

Oliwia jak lezy troche na pol siedzaco to stara sie podnoscic do siadania.Jak lezy na plecakch to obraca sie na jeden boczek A jak ja poloze na tym boczku to przekreca sie na brzuszek i odwrotnie :-)
Zaczela mowic BLA BLA BLA :-)
I od kilku dni ladnie zaczepia zabawki na muzycznym ogrodzie :-)
Co sie przed nia nie polozy to zaraz raczkami stara sie to chwycic i do buzi :-)

No to Oli już szleje! Gimnastyczka mała nam rośnie!
 
MALENA dzieki :-)

A z ta pieluszka to jak ja mojej w trakcie zabawy dam pieluszke na glowke to ona sie smieje ostro i stara sie ja sciagac ale cieszy sie strasznie przy tym :-)
 
No Oli sie od wczoraj rozbrykala :-) Co ja wieczorem polozylam na lozku to ona mik i uz z pleckow na brzuszek lezala :-)
Ona obrala sobie tylko przewroty w jedna strone Ja poslzam na chwile po smoczka do drugiego pokoju Polozylam ja daleko na lozku przychodze a ona juz na krawedzi lozka
Dziewczyny ktorych dzieci juz sie przekrecaja Czy wy zstawiacie je same na kanapie? Gdzie sie te wasze dzieciaczki bawia Na panapie na podlodze Bo ja zastanawiam sie czy jej juz miejsca na podlodze do zabawy nie zrobic Powiedzcie mi jak to jest u was :-)
 
Gratki dla dzieciaczków za nowe osiągnięcia.

Dorotko nie zostawiaj małej na łóżku bez opieki - rozłóż kocyk i połóż na podłodze.
Ja tak robię albo wkładam do wózka lub łóżeczka.
 
Dorotko grateczki dla Oli!:-D:-D
Tuśka na łóżku zostaje na chwilkę tylko jak śpi na nim, a ja muszę do łazienki:sorry2:
Ale śpi na poduszce z bocznymi blokadami i dodatkowo kładę jeszcze jedną poduchę od strony krawędzi. A i tak mam zawsze pietra.
Tak to bawi się na podłodze. Nawet jak na nią patrzę. Pokonanie metra długości to raptem dwa obroty i zajmują ułamki sekund. Siedząc w leżaczku też potrafi zacząć się obracać więc ją przypinam.
Od teraz Dorotko schodzisz do parteru, a Oli dwie pary skarpet jak zimno:-)
 
Dzieki dziewczyny :-)
EVELAJNA u ciebie 2 pary skarpetek sie sprawdzaja ??
MADZIU nie martw sie mam zabezpieczone jakby co wiec by nie spadla :-)
Ale nie zostawiam ja sama Doslownie na kilka sekund

No to musze zaczac dziennie myc podlogi Bo jest pies a z nim to wiadomo jak jest No i moze te 2 pary skarpetek :-)Bo do podlogi ciagnie troche
 
reklama
Ja Małą zostawiam czasami na łóżku, ale tylko z tego względu, że jest bardzo duże (220:240cm) i z reguły tylko na chwilę.. ;-). Czuje się pewniej gdy leży na podłodze, na kocyku ;-):-).

Gratuluję Dzieciaczkom nowych umiejętności :-):-):-)
 
Do góry