reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Kasia ja u mojej tak samo.Nasza ma juz ponad 7 tyg. i smieje sie prawie caly czas.Od 4 dni przesypia cale noce i dzis poraz pierwszy obudzilam sie sama, wyspana:szok:
mala jak codzien zasnela o 20 i spala do 6 bez przerwy, potem butla i lulu i tak do 8.30.ona jest cudowna...oby tak dalej;-)
a raczki tez bierze do buzki, momentami nie wiedzialam o co chodzi, czy chce jesc czy smoczka a moze to zobki???ale dzieki wam juz wiem ze to normalny etap rozwoju.
pozdrawiam
 
reklama
ja skracem częśto bo jak się wkurzy to mam cyce podrapane:)
Przekręcił się z brzuszka na plecki ale był zdziwiony
 
a Rafalek dzisiaj usmiechnal sie dwa razy pelna geba:)))do tej pory to bylo raczej takie wykrzywianie sie ale dzisiaj to juz powazny usmiech byl;-)no i glowke tez calkiem dlugo trzyma, na brzuszku lubi lezec i udaje mu sie przekrecic glowke na druga strone.ale jeszcze sie nie odwraca (musze teraz uwazac jak jest na przewijaku bo nigdy nie wiadomo kiedy bedzie ten pierwszy raz...)
ja paznokcie obcinalam jak narazie raz i to wcale takie proste nie jest, bo nawet jak spi i zaczynam mu cos robic z lapkami to zaczyna przez sen nimi ruszac:baffled:
 
Ja paznokcie u raczek tez obcinam co kilka dni a u stopek eszcze nie musze :-)
Moja jak pisalam nie przepada pozycji na brzuszku Jak ja poloze na kocyku na brzuszku to polozy glowke z boku i ssie paluszki i nie chce ruszac glowka ale jak ja poloze na moim brzuchu i ja na lezaco to wtedy rusza glowa i stara sie ja utrzymac lub przekrecic :-)
 
dorotka Iga też nie przepada za brzuszkiem, za to woli u taty na "klacie" :-) i wtedy czasem podniesie główkę
pazurków przy stópkach też jeszcze nie obcinałam, przy rączkach raz w tygodniu
zdarzają się coraz częściej uśmiechy kiedy do niej mówimy, ale najczęściej przy cycku jak mówię do niej "Ty mój cycuchu mały" :-)
i uwielbia wpatrywac się i wodzic wzrokiem za bratem
 
Bartek zaczął się przekręcać z boczku na plecki i pokazałam mu dzisiaj moje zdjęcie, bo mówią że dzieci poznają twarze i rzeczywiście wodził za nią wzrokiem. Poza tym dzisiaj w czasie jedzenia zrobił sobie krótką przerwę, ja patrzę o co chodzi, a on uchachany z cycem w buzi. To nie było świadome, ale komicznie wyglądało :-D
 
KATE moja nie spi na brzuszku i tez jakos lekarka miwila nam aby w tej pozycji nie spala i abysmy w tej pozycji jej samej nie zostawiali.
KASIA moja czesto nieswiadomie zamiast ssac piers to sie usmiecha :-)
 
Ja paznokietki u rączek obiciełam wczoraj - Sebuś zasnął a ja myk po nożyczkuszki i dawaj :-D
Poszło ładnie a myślałam, że będzie gorzej - hmmm muszę jeszcze u stópek poobcinać, ale to za jakiś tydzień.
 
reklama
Do góry