reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Kasia1978

Fan(ka)
Dołączył(a)
7 Luty 2007
Postów
2 624
Miasto
Toruń
Żalimy się, pocieszamy, a tu jest miejsce żeby się chwalić :-D
Pojawiły się już pierwsze świadome uśmiechy, zabawy grzechotkami. Nasze dzieci codziennie nas czym zaskoczą więc Mamusie do dzieła.


Mój Bartek co raz częściej i dłużej trzyma uniesioną główkę w pozycji na brzuszku. Mały siłacz jest bardzo ambitny ;-)
 
reklama
A moja corunia zamiast MAMA mowi do mnie po imieniu "AGA" hihi, niedobra....:)))
A co do usmiechow to Nicole smieje sie coraz czesciej, zwlaszcza w nocy na przebieraku i rano jak sie wyspi.Czasami to tak sie cieszy ze az otwiera buzke.Kurcze jakie to cudowne...
 
Moje szczęście też już ładnie trzyma główkę jak leży na brzuszku.
Każdego dnia coś nowego jest w stanie pokazać maluszek.:-D
 
Moja Mariczka trzyma bardzo wysoko i długo główkę, a jak leży na brzuszku (Jej ulubiona pozycja) to co jakiś czas przekłada sama główkę z jednej strony na drugą.

Wczoraj sama przekręciła się z brzucha na plecy - szok!
 
No i moja trzyma coraz bardziej pewnie główke prosto, co do usmieszków to az otwiera buźke jak sie smieje :)) cuuudowne!! no i zaczyna wydawac pierwsze dzwieki typu aguuu. giiiiii ;))))
Nieraz jak przyjde do łóżeczka to zastaje ja lezaca na pleckach a klade ja zawsze na boczku! spryciula jedna ;))
 
CZesc dziewczyny nasz Atos tez trzyma głowke wysoko bawi sie grzechotkami i zaczyna łapac raczkami wiszace zabawki i przy tym zaczyna gadac po swojemu i coraz czesciej sie smieje jak widzi mnie lub meza. bardzo lubi naze codzienne masaze i gimastyke ktora zaleciał mu Pani doktor. Cudownie jest podejsc do łózeczka i zobaczyc rozesmiana buziunie naszego szkrabeczka:tak:
 
Moja smieje sie jeszcze nieswiadomie ale nawet ten usmiech jest urodzy Coraz bardziej obserwuje i rusza glowka w jedna i druga strone Ale nie lubi pozycji na brzuszku :-(
 
Nasz Bartuś potrafi długo trzymać główkę uniesioną, uśmiecha się jeszcze nieświadomie ale potrafi skupić si,ę na chwilę np jak patrzy na mnie lub M.
 
Kamilek już ługo trzyma główke jak leży na brzuszku, zresztą już tak ćwiczy od 5 dnia po urodzeniu. Kilka razy przekręcił nam się z brzuszka na bok. Uśmiechy pojawiają się jeszcze sporadycznie. Lubi karuzele i wczoraj znów spróbowliśmy z huśtawką i mu się podobało. Jak go biore do odbijania to stara się dzielnie trzymać głowe w pionie.
 
reklama
Kacperek trzyma już utrzymuje główkę w górze jak leży na brzuszku, uśmiecha się do nas i są to już coraz bardziej świadome uśmiechy, koncentruje na dłuższą chwilę wzrok na interesujących go rzeczach. No i w końcu nauczył się otwierać buzie żeby złapać sutka :)
 
Do góry