reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

Gratuluje zdolnych pociech!

A o naszym Kubie już dawno nie pisałam, pewnie przez to moje kiepskie samopoczucie, więc nadrobie.
Od dawna już bardzo pomaga przy urządzeniach AGD w kuchni i łazience, a może od miesiąca podaje mi ubrania do wieszania :-) Lubi bawić się puzzlami, buduje wieże z normalnych plasik. klocków i super operuje wkrętarką rozkręcając i skręcając swój zabawkowy sprzęt-samochodzik :-) Lubi bawić się w pociąg. Wózka używamy już rzadko (może od tygodnia), do marketu osiedlowego chodzi na butach (zależy mi na tym bo od lutego kogoś innego -kto płci nie chce ujawnić- będziemy w wózku wozić ;-) A na zakupach koniecznie chce koszyk nosić zakupami, więc większe zakupy odpadają.
Tutaj zrobiłam (jakoś aparatu z tel) fotki jak mi pomaga w sklepie i jak przywiązał sobie samochód do ławki gdy mu wiatr wiejący na naszym osiedlu porywał :-) :-) :-D
 
reklama
Ja nie wiem ale to moje dziecko nie znosi klocków:dry::dry:W ogóle zabawki, które kół nie mają zajmuja go na krótko bardzo:dry::dry:Dobrze,że rysowac lubi Ech...
Ale pomcnik z niego jak ta lala:rofl2:
 
Nasz Kuba natomiast samochody ma na chwile....ale lubi wycinac z ciastoliny formy i nawet potrafi wlozyc do pudelka odp kolor i przykryc dobra przykrywka :-) no i naturalnie sporo ksiazek mam juz kredkami porysowane (nie mowiac o panelach i jego mebelkach ).. .ale ja sie ciesze bo to fajna pamiatka bedzie :-)
 
Nasz Kuba natomiast samochody ma na chwile....ale lubi wycinac z ciastoliny formy i nawet potrafi wlozyc do pudelka odp kolor i przykryc dobra przykrywka :-) no i naturalnie sporo ksiazek mam juz kredkami porysowane (nie mowiac o panelach i jego mebelkach ).. .ale ja sie ciesze bo to fajna pamiatka bedzie :-)
Tak ryzsowanie ksiązke to najlepsza zabawa:tak::tak:W ogóle to ksiażki to u nas ostatnio hit.Tylko musze go pilnowac bo jeszcze zbyt gwałtownie je oglada:sorry2::sorry2:Najafajniejszy jest w bibliotece.wie gdzie sa książki dla dzieci i od razu tam biegnie, wybiera sobie jakąś i leci ją połozyc u bibliotekarki:sorry2::sorry2:Ciekwe po kim to ma:rofl2::rofl2: Ale super, że dzieciaczki się rozwijaja kazde inaczej:tak::tak:
Fajnie tez maluje farbkami.Kolejnośc:farbka, woda, kartka i za nic nie chce jej zmienić.Dzis wywalił swoje pluszaki z kosz, siedział wsród nich i się bwil nimi jakby to były nowe zabawki.:tak::tak:No i nauczył się zakładac kalosze i teraz je ubiera i w nich po domku biega:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Lila ostatnio uwielbia rysować...zwłaszca koty, chyba to jej ulubione zwierzątko...normalnie gdyby nie to że ich nie cierpię to bym jej sprawial jakiegoś:)
ładnie rysuje głowę, oczy wychodzą za linie a wąsy...są gigantyczne...ale jak kot to kot:-D
 
reklama
Do góry