reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

A mój syn coś z angielskiej mowy ma bo jego zdania brzmią tak :
"babcia widzę cię teraz nieee" ( w wolnym tłumaczeniu, babciu nie widzę cię teraz)
jak jest na mnie zły to mówi:
"mama dobra jest nieeee"
albo dla niego rower to "wolej" :-Da grzebień to "czeska":-D

ale faktycznie przez miesiąc czyli od maja zrobił gigantyczne postępy w mowie, oczywiście ma swój język (np. łoło-pies, bam-upadek itp), ale widzę jak bardzo stara się mówić tak jak my i jaką radość sprawia mu jak coś uda mu się powiedzieć tzn coś nowego oczywiście my w zachwyt, brawa itd
 
reklama
u nas mala nowosc Sebus zrobil wczoraj po raz pierwszy kupke na nocnik:-D
jak tylko zrobi sie cieplo rezygnujemy z pampersa na spacerek:tak:w domciu juz calkowicie nie korzystamy z pieluchy jedynie na noc zakladamy:-)
 
Ewa to tak jak u nas.W domku pielucha tylko na noc.Na spacerki jeszcze sie boje ściągać, szczególnie,ze my często wybieramy się w dalekie trasy:tak::tak::tak::tak:Choć jak ide gdzieś blisko, to tez już ściagamy:tak::tak:
 
hej

ale sie usmialam z tekstow maluchow chociaz w domu tez mam niezla gadule:-D, nadal uczymy sie mowic i robi postepy, zadaje pytania co to? a nowa zabawa to wymienianie wszystkich z rodziny i ze ich kocha, wujki,ciocie ,wszyscy nawet o znajomych zaczepi w euforii:-D
a z zabaw to lalki karmi piersia przewija, papuguje mnie bardzo usypia lalki i mowi ze mamy byc cichuko bo lala spi:-D
no i artysta mi rosnie malowanie farbami i naklejanie roznych rzeczy kolorowych, wycinanie klejenie to jej zywial:-)


pozdrawiam
 
A ja sie musze pochwalic. Moj Kubus od wczoraj jezdzi na dwukolowym rowerku. Poniewaz wczesniej jezdzil jjuz na dwoch kolkach, tylko bez pedalow odpychal sie nozkami nauka na zwyklym rowerku zajela nam doslownie pol godziny. Smiga teraz tak szybko, ze musze za nim jezdzic na rolkach, bo biegnac wyplulabym pluca. Za to jaka jestem z niego dumna. :-)
 
A to fota
 

Załączniki

  • rowerzysta1.jpg
    rowerzysta1.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Do góry