reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

no ja często słyszę że lila mnie nie lubi bo czgoś nie zrobilm, albo nie dałam....a mnie głupią ponosi i też mówię że jej nie lubię:dry:
 
reklama
MOJ SEBOLLO TEZ ZACZL W KONCU ZROZUMIALE MOWIC:tak:LUBI MALOWAC KOLOROWAC:tak:W DOMU SPIEWA PIOSENKI I NAWET ZATANCZY:-D
ALE OSTATNIO NA DNIU BABCI W PRZEDSZKOLU DZIECI TANCZYLY I SPIEWALY A MOJ SYNEK STAL Z REKAMI W KIESZENI I NIC:eek:PO IMPREZIE PYTAM CZEMU NIE SPIEWALES A ON NA TO BO NIE LUBIE:sorry:I TAKI JEST TEN MOJ LOBUZIAK:rofl2:MA NIEZY CHARAKTEREK AZ SIE BOJE CO BEDZIE POZNIEJ:sorry:UPARTY I LUBI POSTAWIC NA SWOIM
 
Do góry