reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Królik z bijącym sercem

wwisnia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2013
Postów
25
Czy któraś z was uzywala takich pluszakow ktore imituja bicie serca? Słyszałam od koleżanki ktora tez slyszala skads ze to naprawde dziala. czy mozecie mi powiedziec cos na ten temat? rzeczywiscie dzieci lepiej zasypiaja?
 
reklama
Na pewnie nie lepiej niż przy mamie, bo to w końcu żywa najkochańsza przytulanka dziecka ;) Czy lepiej śpi - u nas działało, ale tak samo działała zwykła włączona suszarka :p
 
Czy któraś z was uzywala takich pluszakow ktore imituja bicie serca? Słyszałam od koleżanki ktora tez slyszala skads ze to naprawde dziala. czy mozecie mi powiedziec cos na ten temat? rzeczywiscie dzieci lepiej zasypiaja?

u nas taki miś nie przyniósł rezultatu, chociaż dwie moje znajome bardzo go sobie chwaliły
 
Do góry