reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kropki krwi

Okxx123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2021
Postów
34
Hej. Dziewczyny od stycznia staramy się o dziecko regularnie robiłam testy owulacyjne przyglądam się swojemu cyklowi i nic... byłam u ginekologa zrobiłam badania kontrolne wszystko w normie
W tym cyklu stwierdziłam że nie dam.sie zwarjowac co ma być to będzie... aż do dziś podczas toalety na papierze zauważyłam 2 - 3 kropki krwi malutenkie po 3 h poszłam znowu i kolejna kropka .. ostatnio miesiączka była 19 czerwcu .. u ginekologa byłam 8.07 i Pani mogła tylko stwierdzić że owulacja raczej napenwo była... Czy dzis mogło być to plamienie implemantacyjne.? Jak myslicie
 
reklama
Do góry