reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krople do nosa

Tangerieme

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
170
Dziewczyny czy stosowalyscie jakieś krople na zatkany nos? To nie może przecież trwać wiecznie. Podobno są jakieś dla dzieci o bezpieczniejszym składzie. Odpada sól fizjologiczna, irigasin tez nie daje tez rady bo zamiast wyjść dziurka druga wychodzi buzia i inhalacja z mięta i solą tez nic nie daje. Pomocy już 4 noc pod rząd nie mogę spać w ciągu dnia tez ledwo oddycham, jedynie przez buzie ale już mnie gardło zaczyna bolec. :baffled:
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny czy stosowalyscie jakieś krople na zatkany nos? To nie może przecież trwać wiecznie. Podobno są jakieś dla dzieci o bezpieczniejszym składzie. Odpada sól fizjologiczna, irigasin tez nie daje tez rady bo zamiast wyjść dziurka druga wychodzi buzia i inhalacja z mięta i solą tez nic nie daje. Pomocy już 4 noc pod rząd nie mogę spać w ciągu dnia tez ledwo oddycham, jedynie przez buzie ale już mnie gardło zaczyna bolec. :baffled:
Ja do siebie jeśli mam katar nos zapchany używam tylko i wylacznie oxalin junior tylko te mi pomagają.
Dziewczyny czy stosowalyscie jakieś krople na zatkany nos? To nie może przecież trwać wiecznie. Podobno są jakieś dla dzieci o bezpieczniejszym składzie. Odpada sól fizjologiczna, irigasin tez nie daje tez rady bo zamiast wyjść dziurka druga wychodzi buzia i inhalacja z mięta i solą tez nic nie daje. Pomocy już 4 noc pod rząd nie mogę spać w ciągu dnia tez ledwo oddycham, jedynie przez buzie ale już mnie gardło zaczyna bolec. :baffled:
Polecam płukanie zatok, sztyft lub olejek z eukaliptusem lub krople rhinoargent. Xylometazolin nie jest bezpieczny w ciąży i lepiej go unikać. Dla mnie najlepszy okazał się sztyft do nosa z eukaliptusem, od razu dziurka odetkana
 
Spróbuje jeszcze ten sztyft. Ale dziurkę mam tak zatkana ze kompletnie ani w jedna ani w druga. Płukanie nic mi nie da bo nie przechodzi na druga dziurkę tylko ucieka przez buzie.
 
Polecam płukanie zatok, sztyft lub olejek z eukaliptusem lub krople rhinoargent. Xylometazolin nie jest bezpieczny w ciąży i lepiej go unikać. Dla mnie najlepszy okazał się sztyft do nosa z eukaliptusem, od razu dziurka odetkana
O tym rhinoargencie piszą ze nie zaleca się stosować go w ciazy i przy karmieniu. To czy taki bezpieczny
 
Spróbuje jeszcze ten sztyft. Ale dziurkę mam tak zatkana ze kompletnie ani w jedna ani w druga. Płukanie nic mi nie da bo nie przechodzi na druga dziurkę tylko ucieka przez buzie.
Spróbuj ze sztyftem, zatkaj jedna dziurkę drugą zaciągaj. Ja też pierwszy katar ciężko przeżyłam, ale później już było z górki. Jednak organizm przyzwyczaja się do kropli, a szkoda truć malucha tym
 
reklama
Kurczę teraz czytałam o tych kroplach. Właśnie nigdy tak zatkanej dziurki nie miałam. Ze dosłownie nie wciągnę ani ciut powietrza ani nie wydmucham. Druga ledwo co. Oby to nie trwało długo.
Spróbuj z tym sztyftem a jakby w aptece nie było to kup olejek z eukaliptusem na chusteczkę i wąchaj. Mnir zawsze pomogło, warto spróbować
 
reklama
Do góry