reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KROSNO - Spotkanie MAM

Niezmiernie miło mi oznajmić, że w miesiącu wrześniu ruszymy ze spotkaniami mam.
Niebawem podam więcej informacji w sprawie miejsca i czasu.

zatem do zobaczenia w gronie mam z pociechami
 
reklama
Spotkanie Mam, Tatusiów, Przyszłych Rodziców, Babć, Dziadków i każdego, kto opiekuje się jakimś maluszkiem lub starszakiem....

Ogromnie miło mi zaprosić każdego z Was na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 19 września tego roku,
o godzinie 10.00 w restauracji / pubie Parkowa 7, na ulicy Parkowej 7.
Jest to tuż obok ogródka jordanowskiego. Obok jest parking, ten w ślepej uliczce.

Nie siedźmy w domu, skoro możemy się spotkać :)
Nie możesz przyjść, to powiedz to komuś, kto może i zechce się pojawić.

Zatem do zobaczenia w poniedziałek na porannej kawie w Parkowej 7.
 
ooo...Cieszę się, że tu trafiłam :-) Widzę, że Beatka i Kasia były tu wcześniej :-) Widzimy się w poniedziałek? Pozdrawiam wszystkie Mamusie z naszego miasteczka :tak::tak::tak:
 
Dzisiaj odbyło się pierwsze ze Spotkań Mam.
Było nas 7 kobiet. Każda inna. Każda z wieloma pomysłami. Każda oryginalna.
Każda chętna do następnych spotkań.

A następne spotkanie odbędzie się 29 września (tj. w czwartek) o godz. 10.00 w Parkowej 7.




 
Za nami kolejne spotkanie.
Witamy kolejną mamę i jej małą córeczkę.

Spotykamy się 03 października (tj. w poniedziałek) o godz. 10.00 w Parkowej 7.


Na tym spotkaniu będziemy się uczyć noszenia dzieci w chuście elastycznej.


Zapraszamy kolejne chętne mamy (i nie tylko mamy).
 
A na dzisiejszym spotkaniu:
- wspólną pracą wykonałyśmy przepiękny bukiet złożony z kwiatów, zrobionych z liści o pięknych jesiennych barwach. A oto i zdjęcie tegoż bukietu :)
Zobacz załącznik 397224
- był pokaz noszenia dziecka w chuście kółkowej oraz w nosidełku
- była rozmowa o NHN, czyli Naturalnej Higienie Niemowląt, czyli po prostu o wychowaniu bezpieluchowym.

Wszystko to odbyło się w doborowym towarzystwie mam z dziećmi przy kawie, herbacie lub soku.


Następne spotkanie odbędz
ie się 17 października o godz. 10.00 (tj. w poniedziałek) w Parkowej 7.

Gościem spotkania będzie pani pediatra.


Zapraszamy
 
Witam mamy :)

Jak się cieszę, że jest w Krośnie taki klub :-D. Czy mogę i ja do Was przyłączyć? Ojjj przyda mi się taka odskocznia tym bardziej, że ja "nowa" w Krośnie.

Pozdrawiam
Kaśka
 
Ostatnia edycja:
witaj MUMKATE

Jasne, że możesz do nas dołączyć. Każda nowa osoba to skarb - jesteśmy otwarte na nowe osoby.
Podobnie jak Ty, część z nas również jest nowa w Krośnie.

Spotykamy się w poniedziałek 07 listopada o godz. 10.00 w Parkowej 7.
To jest obok ogródka jordanowskiego.
Zapraszamy i do zobaczenia
 
reklama
Do góry