reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

KROSNO - Spotkanie MAM

Dołączył(a)
24 Październik 2011
Postów
6
Miasto
Krosno
Rozwiązania
0
Witamy Mamy!

Jutro kolejna spotkanie przy kawie :)
Nasza zaprzyjaźniona Pani Pedagog pokaże nam świetne zabawy z chustą animacyjną, wiec nasze dzieciaki będą miały świetna zabawe :) i jak zwykle nie pozwolimy sie im nudzić :)

Zapraszamy jutro do Parkowa Krosno o 10.30 wszystkie Mamy i dzieciaki oraz przyszłe mamy :)

Do zobaczenia!!!!!
Spotkania są bezpłatne.
 
reklama
Do góry