reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KROSNO - Spotkanie MAM

Kolejne spotkanie za nami. Zaczęłyśmy naukę robienia na drutach.
Umiejętność, która się bardzo przyda w najbliższym czasie - wszak idzie zima.
Na następnym spotkaniu dalej będziemy się szkolić w robótkach ręcznych,
które odbędzie się już 14 listopada (w nieśmiertelny poniedziałek) o godz. 10.00 w Parkowej 7.

Do zobaczenia

Prosimy o wzięcie drutów i nitek, wełen itd .....
 
reklama
Kolejne spotkanie już za tydzień 28 listopada o godzinie 11.00

Będziemy robić kartki oraz ozdoby świąteczne.

Należy ze sobą przynieść:
- karton biały z fakturą A4, ciemnoniebieski, cielisty, srebrny + inne dowolne kolory
- brokat srebrny w kleju
- sznurek pakowy
- gwiazdki złote
- dziurkacz ozdobny
- klej
- nożyczki

Zatem do zobaczenia na Parkowej 7.
 
Witam, chciałabym do Was dołączyć ale zupełnie teraz nie mam czasu, wróciłam do pracy, niunia poszła do żłobka. Cieszę się jednak, że projekt ruszył i spotykacie się, szkoda że w takich godzinach wczesnych. Pozdrawiam wszystkie mamusie z Krosna i okolic, może kiedyś do Was dojdę :-)
 
Ho, ho ho.
Święta Bożego Narodzenia się zbliżają, a my - mamy z dziećmi raźno się do nich przygotowujemy.
Część kartek świątecznych już zrobiona.
W następnym tygodniu również będziemy robić kartki. Materiały do przyniesienia te same, co ostatnio.
Plus guziki w kolorach świątecznych (zielone, bordowe, czerwone, złote, srebrne).
Mogą być różnego rodzaju materiały. Pomysłów na kartki nam nie brakuje.
A następne spotkanie odbędzie się 05 grudnia (poniedziałek) o godz. 11.00 w Parkowej 7.

Zapraszamy
 
100_0867.jpgIMG_2031.jpg

Takie oto kartki świąteczne zrobiłyśmy na spotkaniu mam.
Kolejne spotkanie, na którym będziemy robić ozdoby choinkowe (inne mamy kończą robótki ręczne w ramach prezentów świątecznych, inne kończą kartki świąteczne) odbędzie się 19 grudnia o godz. 11.00, na Parkowej 7.
Będzie to ostatnie spotkanie przed świętami.

Do zobaczenia na spotkaniu.
 
23 stycznia Zapraszamy wszystkie mamy na kolejne poniedziałkowe spotkanie w Parkowej 7, oczywiście w Krośnie.
Tym razem będziemy próbowały swoich sił w szyciu.
Każda z nas ma mnóstwo pomysłów, więc musimy je wykorzystać
:tak:
Przynieście zatem szmatki, szmateczki, stare swetry, materiały jakie macie do wykorzystania, nici, igły, papier na wykroje, kredę do zaznaczania,nożyczki i co tam tylko może być nam potrzebne ;-)


Do zobaczenia:-)
 
reklama
06 lutego o godz. 10.30 w Parkowej 7 odbędzie się kolejne spotkanie krośnieńskich mam.
Na tym spotkaniu będziemy robić to, co miałyśmy czynić na ostatnim.
Wykrajanie, komponowanie i wymyślanie połączone z twórczym szyciem.
Oczywiście nikogo nie zmuszamy do owego zajęcia.
Jest to nasza propozycja na wspólne spędzenie czasu.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przyniesienie różnego rodzaju szmatek, igieł, nici,
nożyczek, papieru na wykroje, mydła bądź kredy do zaznaczania,
głów pełnych pomysłów oraz wyśmienitych humorów.

Spotkania są bezpłatne.

Zapraszamy i do zobaczenia !!!
 
Do góry