reklama

krosteczki, które nie znikają

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez sajmon1010, 29 Luty 2016.

1. sajmon1010

sajmon1010 Zaciekawiona BB

Witam. Dziewczyny proszę wypowiedzcie się. Mój obecnie 16 miesięczny synek ma krosteczki na twarzy, poniżej łokci, poniżej kolan.Są one bardzo malutkie i w kolorze ciała, nie drapie ich, poza tym problemów zdrowotnych także nie ma. Krosteczki towarzyszą mu od pierwszych dni życia. Podejrzenie padło na skazę białkową, ale w testach robionych po ukończeniu przez niego 1 roku życia nie wyszło aby był na coś uczulony. Krosteczki nie nasilają się, ale i nie znikają. Kąpiel w płynie natłuszczającym, zmiana jego proszku do prania....?
    Lekarze jakoś nie zajmują konkretnego stanowiska. Pozdrawiam :) Dodam, że miał przepisane maści robione. Początkowo łagodziły ten stan, ale po pewnym czasie skora bez krosteczek zaczęła źle reagować na te maści i teraz nic nie stosuję.

2. bojąca

bojąca Fanka BB :)

spróbuj może kapać w emolientach przez 3-4 dni i zobacz czy jest różnica może ma po prostu delikatną skóra skorą do podrażnień lub kąpiel w krochmalu

3. reklama
  4. sajmon1010

krochmal chyba wysusza, tak ?

5. sajmon1010

Dziewczyny wypowiedzcie się jeszcze, proszę :)

6. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Moja 15 miesięczna córka też ma krosteczki na buzi. Miała trądzik niemowlęcy więc dlugo nie zwracałam na to uwagi. Ale mijał czas a to nie schodziło. Nie robilam testow alergicznych ale wyeliminowałam z diety pomidory i cytrusy i prawie zniknęły. Próbowałaś diety eliminacyjnej?

7. sajmon1010

w sumie nie, bo on i tak niewiele je i właściwie początek to także był trądzik.

Poleć forum